Karolina Domaradzka miażdży stylizację Blanki Lipińskiej. Poszło o buty. "Są żenująco kiczowate i przereklamowane"

Stylistka Karolina Domaradzka postanowiła na instagramowym koncie ocenić jedną z ostatnich stylizacji Blanki Lipińskiej. Łaskawa nie była.

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd w kraju. Sławę przyniosło jej napisanie erotyku, na podstawie którego powstał film i jest obecnie chętnie oglądany na całym świecie. Celebrytka wie ponadto, jak wzbudzać wokół siebie zainteresowanie. Od kilku miesięcy związana jest z Baronem, z którym wcześniej spotykała się Julia Wieniawa. Pisarka i muzyk chętnie publikują w sieci wspólne zdjęcia i często przyłapywani są przez paparazzi na ulicach Warszawy. Ostatnio jednak Blanka widziana była ze znajomą w bardzo letniej stylizacji. Oceniła ją Karolina Domaradzka, znana stylistka.

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o kupnie mieszkania

Karolina Domaradzka skrytykowała stylizację Blanki Lipińskiej

Stylistka przeglądała w poniedziałek serwisy plotkarskie i na "Pudelku" dostrzegła zdjęcia zrobione Blance Lipińskiej przez paparazzi. Pisarka ubrana była w szorty, biały t-shirt i Beketty od Isabel Marant. Sneakersy stały się właśnie powodem, dla którego Domaradzka postanowiła ją skrytykować.

Buty z wbudowanym obcasem nie są modne. Są żenująco kiczowate i przereklamowane. Dodatkowo stały się synonimem taniego stylu, który w niektórych kręgach paradoksalnie ma uchodzić za synonim obfitości finansowej. Zamiast nich postaw na fajne kowbojki, albo sandały na słupku - grzmiała na InstaStories.

Karolina Domaradzka krytykuje stylizację Blanki LipińskiejKarolina Domaradzka krytykuje stylizację Blanki Lipińskiej screen Instagram / @karolina_domaradzka

Cóż, nie nam oceniać, czy Karolina ma rację, czy nie. Wiemy jednak, że opisywane buty są uwielbiane przez kobiety na całym świecie. Jest to model, który szybko się wyprzedaje zarówno w jasnym, jak i ciemnym kolorze. Kobiet nie przeraża nawet ich cena. Za parę Bekettów należy zapłacić ok. 2 tys. zł. Może są wygodne?

ZOBACZ TEŻ: Karolina Domaradzka mocno o aferze związanej z marką Veclaim. "Nie sądzę, żeby marka Jessiki zdołała się podnieść" [TYLKO U NAS]