Renata Kaczoruk w obiektywie ukochanego. "Nawet w gipsie jest mistrzem aparatu". Fakt, jest ładne

Renata Kaczoruk opublikowała w sieci zdjęcie wykonane podczas niedzielnego spaceru. Zrobił je jej ukochany.

Renata Kaczoruk po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim na dłuższy moment usunęła się w cień. Nie chodziła po branżowych eventach i nie udzielała się medialnie tak jak wcześniej. Aktualnie znów jest jednak na językach, ponieważ kilka dni temu pochwaliła się nowym ukochanym. W niedzielę wybrali się na spacer po centrum Warszawy. Modelka zapozowała mu do zdjęcia.

Zobacz wideo Renata Kaczoruk o programie "Azja Express"

Renata Kaczoruk w obiektywnie ukochanego

Na Instagramie Renaty pojawił się nowy post, przedstawiający modelkę, która pozuje na krześle w kawiarni. Kaczoruk wiedziała, w jaki sposób się ustawić, by jeszcze bardziej wydłużyć swoje i tak długie nogi. Autorem zdjęcie jest ukochany Renaty, który mimo złamanej ręki podołał wyzwaniu.

Czerwcowe wieczory... Mój chłopak nawet w gipsie jest mistrzem aparatu!
 

Renata była ubrana bardzo letnio. Miała na sobie lekko plisowaną różową spódnicę, do której dopasowała top na ramiączka i sandałki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani modelki pisali, że wygląda pięknie. 

Jak pięknie! Anioł w mieście!
Dla mnie niezmiennie najpiękniejsza, a do tego szczęśliwa, co widać.
Ślicznie wyglądasz!

Faktycznie, nowy związek służy Renacie. Wyraźnie widać, że jest bardzo szczęśliwa, a relacja ją uskrzydla. Myślicie, że zechce wrócić do show-biznesu na dobre? Może z czasem zapragnie też tego jej partner? Tak czy inaczej już teraz życzymy parze dużo miłości i czekamy na kolejne wspólne zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ: Renata Kaczoruk krytykuje Kubę Wojewódzkiego i zarzuca mu seksizm. ''Myślałam, że to już przerobiliśmy''