Anna Dec w odważnym wyznaniu. "Bycie mamą nie było dla mnie czymś naturalnym"

Anna Dec podzieliła się ze swoimi obserwatorami bardzo intymnym wyznaniem. Dziennikarka dopiero kilka miesięcy temu w pełni poczuła, że jest matką.

Anna Dec stroni od polskiego show-biznesu, ale za to chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Na swoim Instagramie publikuje kadry z codziennego życia. Nie ma problemu z tym, aby pokazać swojego partnera czy córeczkę. Ostatnio jednak podzieliła się z internautami dosyć intymnym wyznaniem. Chodzi o podejście do ważnej życiowej roli.

Anna Dec szczerze o macierzyństwie

Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych odważny i szczery wpis. Postanowiła w nim opowiedzieć o swoim doświadczeniu związanym z macierzyństwem. Okazuje się, że Dec nie od razu poczuła, że jest mamą.

No kocham to! Długo trwało dojrzewanie i uświadamianie sobie tego, że jestem mamą. Taki pełny bieg i totalna akceptacja tego, naturalne odczuwanie tej cennej roli w życiu przyszło kilka miesięcy temu - zaczęła.
 

Dalej zdradziła, jakie uczucia towarzyszyły jej wcześniej. Bycie mamą nie było dla niej naturalne.

Gdzieś jedną nogą byłam w tamtym życiu. Choć odkąd pierwszy raz ujrzałam Zuzę, pokochałam ją bez reszty, ale bycie mamą nie było dla mnie czymś naturalnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Dec pokazała swojego męża. Internauci nie szczędzili parze komplementów: Jedno z waszych najpiękniejszych zdjęć

Wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu.

Teraz jest doskonale z wszelkimi niewygodami, niedoczasem, nieposprzątaniem. Czuję to całą sobą i cieszę się, że przyszło w tak solidnej i silnej odsłonie. Ba! Teraz wymagam od siebie inaczej. Jest więcej pokory, dystansu i normalności.

Internautki podziękowały Dec, że podzieliła się z nimi tak szczerym wyznaniem. Wiele z nich opowiedziało o swoim własnym doświadczeniu.

Oj jak dobrze to czytać... Jak słuchasz mam, które zachwycają się tą rolą, spełniają się i mówią tylko o tym, jak jest cudownie, to chcesz zamknąć się w sobie że swoimi odczuciami.
Dziękuję za ten wpis!
Dziękuję bardzo za ten post... Ostatnio dużo na ten temat rozmyślam - pisały.

Dziennikarka zaskoczyła Was wyznaniem?

Więcej o: