Edyta Pazura składa mężowi życzenia urodzinowe. "Czaro, Ty wielki człowieku". Cezary Pazura wzruszony gestem żony

Cezary Pazura właśnie skończył 58 lat. Z tej okazji żona aktora opublikowała na Instagramie wzruszające życzenia urodzinowe. "Czaro, Ty wielki człowieku".

Czerwiec to dla Edyty Pazury miesiąc, w którym ma wiele okazji do świętowania. Kilka dni temu chwaliła się smacznie wyglądającym tortem urodzinowym córki, a dzisiaj złożyła w mediach społecznościowych piękne życzenia mężowi. Cezary Pazura odpisał żonie na Instagramie i nie krył w komentarzu swojego wzruszenia. 

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Cezary Pazura zajmuje się swoją córeczką!

Edyta Pazura świętuje urodziny męża

Edyta Pazura ma w zwyczaju chwalić się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowała na Instagramie post, w którym przypadkiem pokazała internautom wiszące na ścianie w jej domu zdjęcia, na których zabrakło jednego członka rodziny. Tym razem zdecydowała się, by uczcić 58. urodziny swojego męża. Złożyła mu piękne życzenia, którymi oczarowany był sam Cezary Pazura

Czaro! Ty Wielki Człowieku. Żyj nam 100 lat w zdrowiu i szczęściu. Dzięki Tobie wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych i razem zdobędziemy najwyższy szczyt.  Realizuj swoje aktorskie marzenia, a ja trzymam kciuki i będę Cię wspierać każdego dnia - czytamy na profilu Edyty. 
 

Pod postem żony aktora pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci kierowali miłe słowa w stronę solenizanta. Na instagramowe życzenia zareagował sam Cezary Pazura, wyznając ukochanej miłość i dziękując za wsparcie. 

Dziękuję Słońce. Wiem, że na Tobie zawsze można polegać. Kocham - odpisał gwiazdor, dodając do swojego wpisu emotikony w kształcie serca. 

Zarówno Cezary, jak i Edyta, bardzo często publicznie okazują sobie nawzajem uczucie. Aktor nawet odkrył nowy talent i stworzył z miłości urocze dzieło dla żony, którego zdjęciem pochwalił się w sieci.

Dołączamy się do wszystkich życzeń dla Czarka!

Więcej o: