Anna Lewandowska udostępniła urocze zdjęcie Laury. "Kibicuje mamie podczas stretchingu". Sukienka w wisienki zachwyca!

Anna Lewandowska nie zaniedbuje fanów i dzieli się z nimi wieloma rodzinnymi chwilami. Teraz trenerka udostępniła na InstaStories nową fotografię Laury, która towarzyszy mamie podczas ćwiczeń. Elegantka od małego!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski 7 maja po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszła ich kolejna córeczka, której nadali imię Laura. Dziewczynka idealnie dopełniła rodzinę sportowców: trzyletnia Klara świetnie spełnia się w roli siostry, a dumny tata  rozpływa się nad podwójnym ojcostwem. Fani Lewandowskich mają za to co jakiś czas możliwość podglądania ich perfekcyjnego życia w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska udostępniła nowe zdjęcie Laury

Ciąża Anny Lewandowskiej wzbudzała ogromne zainteresowanie, lecz i po przywitaniu małej Laury na świecie trenerka nie zaniedbuje swoich obserwatorów i co chwilę wrzuca na Instagram nowe zdjęcia swojej pociechy oraz relacjonuje codzienne rodzinne chwile. Ostatnio sportsmenka świętowała pierwszy miesiąc życia córeczki i z tej okazji podzieliła się uroczymi fotografiami obu pociech.

Jakiś czas temu Anna Lewandowska powróciła również do aktywności fizycznej po porodzie i zaprezentował pierwsze efekty treningów. Teraz ukochana Roberta Lewandowskiego pokazała fanom, że młodsza córeczka towarzyszy jej nawet podczas stretchingu. Na InstaStories pojawiło się bowiem nowe zdjęcie Laury Lewandowskiej - tym razem w uroczej białej sukience i dopasowanych do zestawu skarpetkach w wisienki.

Laurka dzisiaj kibicuje mamie podczas stretchingu - podpisała fotografię Anna Lewandowska.

Laura LewandowskaLaura Lewandowska instagram.com/annalewandowskahpba

Was też zachwyciła letnia stylizacja małej elegantki?

Zobacz także: Anna Lewandowska w pierwszym wywiadzie po urodzeniu Laury. ''Pierwszy poród ledwo przeżyłam, drugi trwał 30 minut''.