Anna Lewandowska chwali się odsłoniętym brzuchem 17 dni po porodzie. "Mam nadzieję, że mi się to udało"

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie, jak wygląda jej brzuch w całej okazałości. Trenerka urodziła drugie dziecko nieco ponad dwa tygodnie temu, a już może pochwalić się sylwetką do pozazdroszczenia.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przywitali na świecie swoją drugą córkę, której nadali imię Laura. Trenerka nie oszczędzała się podczas ciąży i regularnie ćwiczyła, co relacjonowała w mediach społecznościowych. Mimo że od drugiego porodu minęło dopiero kilkanaście dni, ta już może pochwalić się płaskim brzuchem, co zrobiła zresztą w najnowszym poście. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska ćwiczy w 8. miesiącu ciąży

Anna Lewandowska pokazała brzuch po porodzie 

Anna Lewandowska podzieliła się z obserwatorami zdjęciami swojego nagiego brzucha przed porodem i po nim. Na zamieszczonej przez nią sklejce widzimy, jak jej sylwetka prezentowała się w trakcie zaawansowanej ciąży, a także tuż po niej. Sama zainteresowana przyznała, że długo zastanawiała się przed wstawieniem tak intymnego posta.

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta, ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczna przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! Niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda - pisze pod zdjęciem trenerka. 
 

Przy okazji zdradziła dokładnie, z jakiego okresu pochodzą wszystkie cztery zdjęcia. Pierwsze zdjęcie z górnej lewej strony zostało zrobione, gdy Anna była w ósmym miesiącu pierwszej ciąży. Tuż obok widzimy jej metamorfozę po 12 miesiącach. Na dole po lewej stronie trenerka prezentuje brzuch również w ósmym miesiącu, ale już drugiej ciąży. Mimo wszystko największe wrażenie robi zdjęcie z prawym dolnym rogu, na którym to Anna Lewandowska odsłania brzuch zaledwie 17 dni po drugim porodzie.

Sylwetka Anny Lewandowskiej to marzenie niejednej kobiety. W komentarzach nie brakuje komplementów, także od koleżanek z branży. Paulina Krupińska przyznała, że marzy jej się tak umięśniony brzuch.

Chcę taki brzuch, jak Ty masz 17 dni po porodzie. How dare you Ania - skomentowała. 

Trudno nie być pod wrażeniem. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska spaceruje z dwoma wózkami i rozmyśla nad macierzyństwem. "Bardzo zmieniły mnie ostatnie lata"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.