Anna Lewandowska usypia Laurę i relacjonuje to na InstaStories. Jest poruszona widokiem córki. "Dobranoc"

Anna Lewandowska opublikowała we wtorek wieczorem zdjęcie Laury. Trenerka pokazała, jak usypia maleństwo.

Od przeszło dwóch tygodni Anna Lewandowska spełnia się w roli podwójnej mamy. Na początku maja na świat przyszedł drugi owoc miłości trenerki i jej męża, córka Laura. Gwiazda podobnie jak w przypadku Klary nie ma zamiaru pokazywać twarzy młodszej pociechy. Zdjęcia, jakie publikuje w sieci, przedstawiają zazwyczaj jej małe dłonie. Podobne ujęcie pojawiło się na instagramowym profilu Anny późnym wieczorem we wtorek. 

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Laurą w roli głównej

"Lewa" dba nie tylko o swoich bliskich, ale również i fanów. Wie doskonale, że jej obserwatorzy z chęcią patrzą na piękne ujęcia jej dzieci. Zrobiła im więc niespodziankę i opublikowała kolejne zdjęcie z młodszą pociechą w roli głównej. Pokazała, jak Laura zasypia.

Dobranoc - napisała.

Laura LewandowskaLaura Lewandowska screen Instagram / @annalewandowskahpba

Laura mocno trzymała swoimi małymi paluszkami palec swojej rodzicielki. Z pewnością czuła obecność matki obok siebie. Miała poczucie bezpieczeństwa i smacznie zasnęła. Może Anna niedługo zdecyduje się opowiedzieć nieco więcej o podwójnym macierzyństwie i pierwszych dniach z drugą córką w domu. Na ten moment wiemy jedynie, że Klara świetnie sprawdza się w roli starszej siostry. Kilka dni temu głos zabrał Robert Lewandowski. Opowiedział o pierwszych dniach z rodziną w komplecie.

Wstawałem rano, robiłem śniadanie. Później trening w siłowni, wracałem, spędzałem czas z rodziną. A to zabawa, a to huśtawkę skręciłem w ogrodzie dla małej. To było dla mnie niezwykle ważne. Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem się niemal w całości skupić na moich najbliższych, na moich dziewczynach - mówił "Sportowym Faktom" WP.
Zobacz wideo Anna Lewandowska tańczy w ciąży

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska z mamą na zdjęciu sprzed 30 lat. Była słodkim bobasem! "Ale śliczny łysolek"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.