Dominika Tajner zaczyna nowy biznes. Pomoże jej Michał Wiśniewski. Połączyli siły: Ma doświadczenie

Dominika Tajner ogłosiła, że rozpoczyna pracę w nowej branży. Michał Wiśniewski ma jej pomóc.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w czerwcu 2012 roku. Miał być związek na całe życie, ale nie wyszło i rozwiedli się niemal rok temu. Córka Apoloniusza Tajnera bardzo przeżyła rozstanie z wokalistą Ich Troje, który szybko znalazł nową miłość, tajemniczą Polę. Celebrytka podkreśla w wywiadach, że pozostaje w przyjacielskich stosunkach z byłym mężem. Okazuje się, że Tajner i Wiśniewski połączyli siły i rozkręcają biznes.

ZOBACZ: W kwietniu odbył się piąty ślub Michała Wiśniewskiego. Muzyk w końcu opowiedział o nowej wybrance swojego serca

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i Dominika Tajner na Facebooku

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozkręcają biznes

Celebrytka w rozmowie z JastrząbPost.pl wyznała, że chce spróbować swoich sił jako wedding plannerka. Dominika chce pomagać pannom młodym i doradzać przed tym bardzo ważnym dniem. 

Zostałam zaproszona na pierwsze w Polsce szkolenie dla wedding planerek. Dziewczyny uczą się, jak organizować śluby. Ja mam zamiar poopowiadać im o ekstremalnych niespodziankach dla młodych. Tudzież ekstremalnych wymysłach, jakie młodzi sobie życzą. U mnie latały samoloty, robiły serca na niebie i to jest mój konik. Kocham szczęśliwych ludzi. Kocham na to patrzeć - mówiła Dominika Tajner.

Tajner ma na koncie już dwa śluby, a jedno z nich zostało zorganizowane na 670 osób. Zdjęcia ze ślubu z Michałem znajdziecie w naszej galerii.

Wyznała, że lubi zajmować się organizacją wydarzeń. Na swoich weselach starała się dopilnować każdego najmniejszego szczegółu. Były mąż Tajner ma doświadczenie z tymi uroczystościami, nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Celebrytka stwierdziła, że połączenie sił będzie dobrym pomysłem. 

Pomyślałam, że Michał jest bardzo dobrym mówcą. Ma doświadczenie. Sam występuje na ślubach. Połączyliśmy siły nie na długą współpracę, ale fajnie opowiedzieć dziewczynom, jak to wygląda ze strony gwiazdy, która przyjeżdża. Na co mogą sobie pozwolić, co oferuje, za ile itd. - stwierdziła była żona Michała Wiśniewskiego. 

Dominika deklaruje, że ona i Michał mogą sobie pomóc. Nie wierzy w to, żeby mogło dojść do sprzeczek ponieważ działają na zupełnie innych polach. 

My jesteśmy w takich relacjach, że będziemy sobie pomagać. Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę. Tak więc to jest trochę taki biznes wiązany. Nie boję się konfliktu, bo tu nie ma takiej płaszczyzny - zapewniła celebrytka.

Jak myślicie, współpraca Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego będzie owocna?