Ewelona z "Warsaw Shore" ma nowego partnera! Jej ukochany promuje "życie w zgodzie z naturą"

Ewelina Kubicka znana jako Ewelona znowu ma nowego partnera. Tym razem zamieściła ich wspólne zdjęcie, które podpisała emocjonalnym wpisem.

Ewelina Kubiak znana jako Ewelona to wychowanka kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore". To dzięki niemu zdobyła rozpoznawalność w Polsce i jako jedyna uczestniczy w nim od pierwszego sezonu. Do jej popularności z pewnością przyczyniła się ogromna metamorfoza. Udało jej się schudnąć, po czym pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Internauci mogli zobaczyć ją również w Fame MMA, gdzie pokonała Esmeraldę Godlewską. Celebrytka oprócz tego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obecnie jest na etapie "skupienia się na sobie". Jak widać, w jej życiu przyszła kolej na zmiany. Ostatnio opublikowała zdjęcie z nowym partnerem.

Zobacz ubrania idealne na trening!

Zobacz wideo Wielka metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

Ewelona pokazała się z nowym parterem

Ewelina miała wiele ekscesów miłosnych. Jednak z żadnym z jej byłych parterów nie udało jej się ułożyć życia. Jeszcze niedawno spotykała się z nowy członkiem ekipy "Warsaw Shore", jednak ich relacja nie trwała długo. Teraz cieszy się nową miłością. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym przytula się do ukochanego. Pod zdjęciem pojawił się uroczy wpis.

Pamiętaj, że najszczęśliwsi ludzie to nie ci, którzy dostają więcej, lecz dają więcej - napisała pod zdjęciem.

Ewelina KubiakEwelina Kubiak screen Instagram Ewelina Kubiak

Z Instagrama mężczyzny możemy się dowiedzieć, że jest biznesmenem, miłośnikiem aktywności fizycznej i promuje życie w "zgodzie z naturą".

Miejmy nadzieję, że Ewelina w końcu odnalazła szczęście. 

A jakie jest wasze zdanie? Pasują do siebie?