Magda Gessler zdradziła sekrety swojej diety. Gwiazda schudła już 10 kg! Tajemnica tkwi nie tylko w ziołach

Magda Gessler chudnie w oczach. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zrzuciła 10 kg w dwa miesiące. Teraz restauratorka wyjawiła, jak udało jej się tego dokonać.

Magda Gessler jest niekwestionowanym autorytetem kulinarnymi i właścicielką wielu prestiżowych restauracji. Pomimo tego, że jedzenie jest jej pasją, od pewnego czasu gwiazda systematycznie chudnie. Teraz kreatorka smaku wyjawiła sekrety diety, którą stosuje.

Zobacz wideo Magda Gessler o "zielonych posiłkach" i tańcu. Zobaczcie!

Magda Gessler zdradziła sekrety swojej diety

Od pewnego czasu prowadząca "Kuchennych rewolucji" może poszczycić się nową sylwetką. W kwietniu gwiazda TVN wyjawiła, że przez izolację nie ma motywacji do jedzenia - Magda Gessler posiłki lubi spożywać wyłącznie w towarzystwie. Niedawno restauratorka udostępniła też na Instagramie zdjęcia, na których prezentuje nową sylwetkę. Jak ostatnio wyznała w rozmowie z magazynem "Flesz", udało jej się schudnąć 10 kg w zaledwie dwa miesiące!

Trzeba przyznać, że takie tempo robi wrażenie. Jak gwieździe udało się tego dokonać? Magda Gessler postanowiła podzielić się sekretami swej diety z czytelnikami:

Kiedy nie pracuję i mogę zarządzać własną dietą, jem cztery lekkie posiłki dziennie, głównie warzywa z dodatkiem kwiatów i ziół z mojego ogrodu.

Co ciekawe, Magda Gessler prawie całkowicie zrezygnowała z mięsa. Ograniczyła również spożywanie pieczywa. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" pozwala sobie tylko na jedną kromkę chleba na żytnim zakwasie dziennie.

Restauratorka postanowiła również zwrócić większą uwagę na to, co pije. Zdradziła, że przygotowuje sobie ziołowe napoje i pamięta o częstym uzupełnianiu płynów:

Co dwie godziny wypijam szklankę ciepłej wody z cytryną, zaparzam też czarną herbatę z dużą ilością werbeny i mięty.
 

Sposoby Magdy Gessler wydają się być naprawdę rozsądne. Włączycie je do swojej diety?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.