Magda Gessler zapozowała w ogrodzie i pochwaliła się metamorfozą. "Ale figura, rewelacja!"

Magda Gessler wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, na którym pozuje w ogrodzie. Wszyscy zwrócili uwagę na jej figurę.

Magda Gessler jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie ma stały kontakt z fanami. Chętnie wrzuca prywatne zdjęcia i odpowiada obserwatorom na komentarze. Pod jej postami zawsze pojawia się tysiące komentarzy. Tym razem słynna restauratorka pochwaliła się fotografią w ogrodzie, a wszyscy patrzą na jej figurę.

Zobacz wideo Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Magda Gessler chwali się metamorfozą

Najnowsza fotografia gwiazdy zwróciła uwagę fanów. Magda Gessler zapozowała w ogrodzie u boku dużego psa.

Popołudnie... ogród, dom... czyste powietrze - napisała restauratorka.

Fani zwrócili jednak uwagę na jej figurę. Magda Gessler zaprezentowała się bowiem w jasnoróżowej sukience, do której dobrała morelowy sweter, zawiązywany na wysokości talii. Ta stylizacja podkreśliła - zdaniem fanów - jak bardzo gwiazda schudła. Zobaczcie przemianę Magdy Gessler w naszej galerii.

Pod fotografią nie obyło się bez lawiny komplementów.

Ale figura, rewelacja!

Super metamorfoza!

Proszę już nie chudnąć, bo całkiem pani zniknie - komentowali fani.

Magda Gessler dieta

Przypomnijmy, że Magda Gessler do niedawna była fanką dość restrykcyjnej diety, której stara się pilnować już od dłuższego czasu, bo jak wiemy, w przypadku restauratorek, kucharzy i cukierników, nie jest to łatwe.

Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera. Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kaszę. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Party".

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie przemianę Magdy Gessler. Podoba się wam restauratorka w takim wydaniu?