Lara Gessler pochwaliła się rosnącym ciążowym brzuchem. Magda Gessler komentuje. "Dojrzała, świadoma"

Lara Gessler coraz chętniej eksponuje na Instagramie ciążowe krągłości. Tym razem dodała zdjęcie w sukience, która podkreśliła jej brzuch. Komentarz zostawiła mama restauratorki, Magda Gessler.

Pod koniec kwietnia Lara Gessler ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Przez kilka miesięcy trzymała w tajemnicy wiadomość, że ona i jej partner, Piotr Szeląg, zostaną rodzicami. Zrobiła to, gdy ciąża stała się już widoczna. Od tego momentu co jakiś czas dodaje zdjęcia, na których eksponuje brzuch.

Zobacz wideo Magda Gessler tańczy z Larą

Lara Gessler jest w ciąży

Nie tylko przyszła mama jest bardzo szczęśliwa.Także jej bliscy nie ukrywają radości. Magda Gessler co prawda dostała zakaz mówienia o tym w mediach, o czym poinformowała w "Dzień Dobry TVN", dodając, że będzie starała się nie wtrącać w wychowywanie wnuka lub wnuczki,to jednak chętnie komentuje fotografie córki. Ciąża Lary sprawiła też, że jej brat, Tadeusz Mueller, rozważa adopcję. Oboje zachwycają się restauratorką i dają temu wyraz publicznie, co potwierdza najnowszy komentarz przyszłej babci pod zdjęciem córki. 31-latka pozuje na nim w ogródku i trzyma się za brzuch.

Wszystko rośnie! - napisała.

Post skomentowała jej mama. Po jej słowach można wywnioskować, że widok córki mocno ją poruszył:

Moja prawdziwa kobieta... Jest taka dojrzała... Świadoma.
 

Oprócz niej swoje zdanie wyrazili także inni obserwatorzy Instagrama.

Wow! Ale brzuszek już fajny. Wszystkiego, co najlepsze pani życzę. Pięknie pani wygląda w ciąży.
Kwitnąco!
Nie wierzę, że jest już taki duży. Ciąża ci służy - komplementują.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy dziecko Lary i jej partnera pojawi się na świecie. Przyszła mama niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Jednak sądząc po wielkości brzucha, można przypuszczać, że maluch już niedługo pojawi się na świecie.