Syn Magdy Gessler chce zostać ojcem! Adoptuje dziecko? "Ciąża Lary trochę mnie zainspirowała"

Syn Magdy Gessler, Tadeusz Mueller, myśli o adopcji dziecka. Ponoć instynkt tacierzyński obudziła w nim ciąża jego siostry, Lary.

Z końcem kwietnia Lara Gessler ogłosiła radosną nowinę. Córka słynnej restauratorki poinformowała, że jest w ciąży i już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Jej błogosławiony stan zainspirował jej brata, który właśnie zdradził, że chce zostać ojcem. Tadeusz Mueller myśli o adopcji.

Zobacz wideo Szalone tańce Magdy i Lary Gessler

Tadeusz Mueller chce zostać ojcem. Magda Gessler będzie miała drugiego wnuka?

Mniej popularny potomek restauratorki rozmawiał ostatnio z dziennikarzem "Faktu" i wyznał, że narodził się w nim tacierzyński instynkt. Wszystko spowodowała ciąża przyrodniej siostry.

Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość - stwierdził mężczyzna.

Biznesmen oznajmił, że z bólem serca patrzy i słucha o maluchach w domach dziecka. Zastanawia się więc nad adopcją.

Skłaniałbym się ku adopcji (...). Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko, ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością - dodaje.

Postawa godna pochwały! Magda wychowała syna na naprawdę mądrego i odpowiedzialnego mężczyznę.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Mueller pojawił się na ściance z partnerką. Są ze sobą już 13 lat. Blanka to piękna i świetnie wykształcona kobieta

Tadeusz Mueller - kim jest? 

Tadeusz Mueller jest owocem miłości królowej TVN-u i Volkharta Müllera, który w latach 80. był korespondentem tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie. To właśnie w Hiszpanii restauratorka poznała pierwszego męża, ponieważ studiowała tam. Tadeusz ma młodszą siostrę, Larę, ze związku matki z drugim mężem, Piotrem Gesslerem. 

Więcej o: