Magda Gessler kwitnie w izolacji. Pokazała zdjęcie i zalała ją fala komplementów. "Ależ pani schudła!". Jak wygląda jej dieta "cud"?

Magda Gessler opublikowała na Instagramie kilka nowych zdjęć. Widać po nich, że gwiazda "Kuchenny rewolucji" zrzuciła kilka kilogramów. Jaką dietę stosuje?

Ostatnie dwa miesiące w życiu Magdy Gessler wyjątkowo różniły się od poprzednich. Gwiazda, która na co dzień dużo pracuje i podróżuje, musiała przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Wstrzymane zostały przecież nagrania "Kuchennych rewolucji", które prowadzi na antenie TVN-u już od ponad dziesięciu lat. Izolacja jednak świetnie na nią wpłynęła. Najnowsze zdjęcia są tego najlepszym przykładem. 

Zobacz wideo Magda Gessler o

Magda Gessler przeszła metamorfozę

"Królowa TVN-u" nie zrezygnowała z kontaktu z fanami podczas izolacji i na bieżąco wrzuca do sieci nowe treści. Czasem są to zdjęcia warzyw czy potraw, a czasem ujęcia jej sylwetki. Widać po nich, że Gessler przeszła lekką zmianę. 

 

Gwiazda ewidentnie zrzuciła kilka kilogramów, na co uwagę zwrócili dumni fani.

Pani Madziu, ależ pani schudła!

Wow! Cóż za piękne nogi!

O rany! Jaka pani szczupła!

Wizerunkowa zmiana to zasługa przede wszystkim restrykcyjnej diety, której Magda stara się pilnować już od dłuższego czasu, bo jak wiemy, w przypadku restauratorek, kucharzy i cukierników, nie jest to łatwe.

Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera. Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kaszę. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Party".

Energia przyda się Magdzie w najbliższym czasie. Już niedługo zostanie babcią. Kiedy Lara ogłosiła ciążę, restauratorka nie kryła ekscytacji

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler prezentuje zaokrąglony brzuch w ogrodniczkach. "Ciąża Ci służy". Zdjęcie wykonał jej ukochany

Więcej o: