Magda Gessler schudła podczas izolacji. "Nie mam motywacji do jedzenia"

Magda Gessler wyznała, dlaczego izolacja odbiła się na jej wadze. Gwiazda zwróciła się też do swojej córki. Fani mają powody, by się martwić?

Magda Gessler jest nie tylko niekwestionowanym autorytetem kulinarnym, ale od rozpoczęcia "Kuchennych rewolucji" także niezwykle barwną postacią polskiego show biznesu. Jej zmieniający oblicze polskich restauracji program oraz niebywałą charyzmę pokochały miliony Polaków. Zważywszy jednak na obecne okoliczności, gwiazda TVN nie może realizować swoich największych pasji. Dla kochającej ludzi, aktywnej zawodowo i żywiołowej restauratorki czas izolacji od społeczeństwa nie jest łatwy.

Zobacz wideo Szalone tańce Magdy Gessler. Widzieliście je?

Magda Gessler schudła podczas izolacji

Izolacja od najbliższych nie jest dla Magdy Gessler powodem do radości. Przypomnijmy, słynna restauratorka spędziła Wielkanoc bez swoich ukochanych dzieci, Lary i Mateusza. Jak się jednak okazuje, czas z dala od rodziny nie pozostaje obojętny na podejście restauratorki do przygotowywania posiłków. W instagramowej rozmowie z Agatą Młynarską gwiazda wyznała, że przez jedzenie w samotności, schudła:

Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść, nie jest dla mnie ciekawe.

Fanów Magdy zaniepokoić mógł także wpis restauratorki na Instagramie. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" napisała o swojej tęsknocie do córki i o prostych przyjemnościach, na które teraz niestety nie może sobie pozwolić:

Szczerze tęsknię za Larą. Tęsknię za pizzą w pizzerii, a Wy? Ale córeczka, aż boli, że nie mogę jej przytulić tu i teraz. Mama Magda.

Mamy nadzieję, że Magda już niedługo spotka się z Larą.

Więcej o:
Komentarze (26)
Magda Gessler schudła podczas izolacji. "Nie mam motywacji do jedzenia"
Zaloguj się
 • pener1986

  Oceniono 5 razy 5

  K@rwa, Nie mam motywacji do jedzenia :-)
  Nie wierzę. Będzie musiała jakiego trenera personalnego zatrudnić, żeby ją motywować

 • mustermann

  Oceniono 6 razy 4

  Mam sąsiada, który szybko się wzbogacił. Otwierał firmy, nie płacił dostawcom, bankrutował i otwierał następne. Lekkie i duże pieniądze, gdyby nie komornicy. Odwiedzali go często i w końcu tak się chłop z nimi zżył, że dzień bez komornika to dla niego dzień stracony. Obostrzenia z powodu koronawirusa spowodowały, że komornicy nie przychodzą a sąsiad popadł w poważną depresję, bo stracił sens życia.
  Mając takiego sąsiada, rozumiem Magdę Gessler.

 • klm747

  Oceniono 3 razy 3

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i niezapłaconymi podatkami

 • falconigel

  Oceniono 3 razy 3

  jaka ona oblesna!!!!brzydka i wogole!! a kucharka z niej jak z koziej d... traba!!! byle na starym miescie z przyjaciolmi ze szwecji,syf zarcie!!! niezaplacilismy wyszlismy i wiecej nie!!!

 • somtam

  Oceniono 5 razy 3

  GlonojadOwi już nic nie pomoże .

 • postmister

  Oceniono 5 razy 3

  Czyli będzie jeszcze brzydsza ? O, Boże...

 • gnago

  Oceniono 3 razy 3

  Zwyczajnie w czasie programu jadła za darmo, teraz musi sama zrobić z własnych produktów i co ważniejsze krytykować i mieszać z błotem samego siebie!!

 • cucurucu

  Oceniono 4 razy 2

  Rozumiem rozterki pani Magdy ale prosze nie pokazywac jej facjaty w porze obiadowej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX