Magda Gessler schudła podczas izolacji. "Nie mam motywacji do jedzenia"

Magda Gessler wyznała, dlaczego izolacja odbiła się na jej wadze. Gwiazda zwróciła się też do swojej córki. Fani mają powody, by się martwić?

Magda Gessler jest nie tylko niekwestionowanym autorytetem kulinarnym, ale od rozpoczęcia "Kuchennych rewolucji" także niezwykle barwną postacią polskiego show biznesu. Jej zmieniający oblicze polskich restauracji program oraz niebywałą charyzmę pokochały miliony Polaków. Zważywszy jednak na obecne okoliczności, gwiazda TVN nie może realizować swoich największych pasji. Dla kochającej ludzi, aktywnej zawodowo i żywiołowej restauratorki czas izolacji od społeczeństwa nie jest łatwy.

Zobacz wideo Szalone tańce Magdy Gessler. Widzieliście je?

Magda Gessler schudła podczas izolacji

Izolacja od najbliższych nie jest dla Magdy Gessler powodem do radości. Przypomnijmy, słynna restauratorka spędziła Wielkanoc bez swoich ukochanych dzieci, Lary i Mateusza. Jak się jednak okazuje, czas z dala od rodziny nie pozostaje obojętny na podejście restauratorki do przygotowywania posiłków. W instagramowej rozmowie z Agatą Młynarską gwiazda wyznała, że przez jedzenie w samotności, schudła:

Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść, nie jest dla mnie ciekawe.

Fanów Magdy zaniepokoić mógł także wpis restauratorki na Instagramie. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" napisała o swojej tęsknocie do córki i o prostych przyjemnościach, na które teraz niestety nie może sobie pozwolić:

Szczerze tęsknię za Larą. Tęsknię za pizzą w pizzerii, a Wy? Ale córeczka, aż boli, że nie mogę jej przytulić tu i teraz. Mama Magda.
 

Mamy nadzieję, że Magda już niedługo spotka się z Larą.

Więcej o: