Wkrótce zostanie wydana biografia Meghan Markle i księcia Harry'ego. Wiemy, jak będzie wyglądać okładka książki

Meghan Markle i książę Harry nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Za kilka miesięcy ukaże się książka, która ujawni długo skrywane tajemnice pary. Do sieci trafiło zdjęcie okładki wyczekiwanej biografii.

Życie Meghan Markle i księcia Harry'ego budzi spore zainteresowanie, dlatego naprzeciw oczekiwaniom fanów pary wyszli autorzy, którzy napisali ich biografię. Książka wkrótce będzie dostępna w księgarniach, a do sieci trafiło zdjęcie okładki. 

ZOBACZ: Meghan Markle i książę Harry zatrudnili specjalistkę od życia w Hollywood. Wcześniej pracowała z Beckhamami

Zobacz wideo Księżna Meghan wraca do pracy?

Okładka książki o Meghan Markle i księciu Harrym

Premiera książki o książęcej parze była zaplanowana na czerwiec, jednak data premiery została przeniesiona na 11 sierpnia. Biografia jest już dostępna na Amazonie za 20 funtów, a do sieci trafiło zdjęcie okładki. Zrelaksowana Meghan idzie u boku męża w zielonej bluzce i spódnicy, trzymając bukiet kwiatów w dłoni. Zaś uśmiechnięty Harry patrzy w tym samym kierunku, co ukochana i prezentuje się w szarym garniturze i białej koszuli. 

Biografia Meghan Markle i księcia Harry'egoBiografia Meghan Markle i księcia Harry'ego Forum

Biografia ma przestawić dotąd skrywane szczegóły z życia Harry’ego i Meghan. Autorami książki są  Omidem Scobie, czyli redaktor naczelny brytyjskiego "Harper’s Bazaar" oraz Carolyn Durand, dziennikarka magazynu "Elle". Dziennikarze współpracowali z parą przy tworzeniu książki. Cała biografia ma liczyć 386 stron, a na ich łamach ma zostać przestawiony romans Meghan i Harry'ego, ich małżeństwo, odejście z rodziny królewskiej i samodzielne życie. 

Książka ma ukazać nowoczesną i odważną parę, która nie obawia się łamać tradycji. Autorzy chcą pokazać, jak naprawdę wygląda życie Meghan i Harry'ego. 

ZOBACZ TEŻ: Jak mieszkają Meghan Markle i książę Harry? Właściciel posiadłości wartej 18 milionów dolarów udostępnił zdjęcia wnętrz

Więcej o:
Komentarze (17)
Biografia Meghan Markle i księcia Harry'ego już niedługo w sprzedaży
Zaloguj się
 • tambourine_woman

  Oceniono 8 razy 0

  Tytuł jest obraźliwy - i zapewne na to nastawiony, tyle że jako obraza dla rodziny królewskiej, a jest nie w porządku także wobec innych. Jak dwoje ludzi od urodzenia uprzywilejowanych może pisać o odnalezieniu wolności? Nikt ich nie zniewalał, zawsze robili, co chcieli. Harry odstawiał za młodu koszmarne akcje - i w żaden sposób za to nie odpowiedział. Kto i jak go tak więził? Meghan po wciśnięciu się do rodziny królewskiej chyba ptasiego mleka tylko brakowało. Te wieczne płacze i użalanie się nad sobą obrażają ludzi naprawdę skrzywdzonych i pozbawionych wolności: kobiety będące ofiarami przemocy (którymi rzekomo Meghan tak się przejmuje...), cywilów z krajów ogarniętych wojną, głodne dzieci... Ja prdl.

 • brak.slow

  Oceniono 6 razy 0

  Czy to jest biografia autoryzowana?
  Bo napisać, że współpracowali z autorami to i ja mogę. Pytanie czy tak było naprawdę?
  Jeśli autoryzowan, to wzmianka o autoryzacji powinna znaleźć się w książce.
  Poza tym, jak zwykle media nakręcają sprawę, a jeszcze nie czytaliście książki i nie wiecie czy jest tam cokolwiek złego czy nie.
  Obydwie powyższe rzeczy wyjdą z czasem.

 • rikol

  Oceniono 9 razy -1

  Czy ktoś chce powiedzieć, że ta osóbka, która ma paranoję na pukcie swojej prywatności, wypuściła swoją biografię, żeby zarobić trochę grosza?

 • sosiska

  Oceniono 5 razy -1

  A kogo to obchodzi?

 • minkat

  Oceniono 8 razy -2

  Tytul prawie jak "Long walk to freedom" Mandeli. British Isles, Robben Island, brzmi przeciez podobnie , wyznawcy migreny wszystko przelkna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX