Meghan Markle miała romans przed ślubem z Harrym, a Archie nie jest synem księcia? Tak twierdziły brytyjskie tabloidy

Meghan Markle, zdaniem brytyjskich tabloidów, miała romans z prowadzącym "The Today Show". Gazety kwestionowały również ojcostwo księcia Harry'ego. Czy to prawdopodobne?

Meghan Markle, od kiedy tylko związała się z księciem Harrym, zaczęła być bohaterką brytyjskich tabloidów. Gazety gotowe były nawet płacić jej znajomym za fałszywe doniesienia na jej temat. Co ciekawe w prasie brukowej pojawiły się nawet informacje o rzekomym romansie aktorki. Podważone zostało także ojcostwo księcia Harry'ego.

Zobacz wideo Skandal seksualny w Hollywood.

Meghan Markle miała romans?

Jak donosił National Enquirer, kilka miesięcy przed ślubem z księciem Harrym aktorkę miało coś łączyć z dziennikarzem Mattem Lauerem. Meghan Markle oraz gospodarz programu "The Today Show" rzekomo zostali przyłapani w garderobie, po zakończeniu nagrania, w dwuznacznej sytuacji.

Coś między nimi było. (...) Znikali razem w garderobie przynajmniej dwa razy. Nikt nie odważył się zapytać, dlaczego zamykali za sobą drzwi - twierdził domniemany informator czasopisma.

Tych doniesień nie sposób jednak brać na poważnie. Faktem jest natomiast, że Matt Lauer został zwolniony z telewizji w związku z oskarżeniami o molestowanie seksualne.

A co z dzieckiem Meghan Markle?

Na początku maja książę Archie obchodził swoje pierwsze urodziny, a jego rodzice postarali się, by uroczystość była wyjątkowa. Tymczasem brytyjskie tabloidy jakiś czas temu twierdziły, że chłopiec... nie jest synem księcia Harry'ego! Taką informację czasopismo "Globe" umieściło nawet na swojej okładce.

Harry był wstrząśnięty. Całe szczęście, które czuł z posiadania dziecka, natychmiast prysło - mówił informator gazety.

My nie mamy jednak wątpliwości, że to książę jest ojcem Archiego. Wystarczy tylko spojrzeć, jak bardzo są do siebie podobni.

Meghan Markle kontra tabloidy

Przypomnijmy, że Meghan Markle nie jest w dobrych relacjach z brytyjską prasą. Niemalże początku aktorka była przy każdej możliwej okazji krytykowana w mediach. Na nieszczęście dla księżnej, na początku maja przegrała ona w sądzie z tabloidem "Mail on Sunday". Żona księcia Harry'ego pozwała gazetę za opublikowanie prywatnych wiadomości, które wymieniała z ojcem. Fakt ten położył bowiem kres ich relacji. Sąd uznał jednak te zarzuty za bezzasadne i odrzucił je. 

Więcej o:
Komentarze (15)
Meghan Markle miała romans przed ślubem z księciem Harrym? Tak twierdziły brytyjskie tabloidy
Zaloguj się
 • arcymaria

  Oceniono 20 razy 10

  Tak i Megan jeszcze jada surowe dzieci na śniadanie a Harry musi spać w budzie.

 • mgr.nauk

  Oceniono 10 razy 6

  Potwierdzam. Są zdjęcia jak trzyma nogi na pagonach Matta.

 • cezar85

  Oceniono 14 razy 4

  podobno jest również z płaskiej ziemi, albo nawet z kosmosu

 • li_lah

  Oceniono 12 razy 0

  Tabloidy zrujnowaly jej wizerunek totalnie, a kobieta nic nawet nie zrobila złego. Wmawia się jej jakieś nadprzyrodzone moce, zło, paskudny charakter, kłótliwość, rozrzutność, teraz jeszcze zdrady. Naprawdę chyba aż tak to daleko nie może iść. Jeśli kogoś to bawi, to wyobraźcie sobie siebie w tej sytuacji, albo kogoś, kogo kochacie – np.: własne dzieci. Pozwali już tabloid za opublikowanie listu, ale moim zdaniem to najmniejszy problem. Powinni pozwać Piersa Morgana, który ten hejt na nią nakręcil w UK i nadal nakręca, w ogóle nie przejmując się konsekwencjami, to raz, następnie pozwać wszystkie czołowe tabloidy, za wypisywanie takich oszczerstw. Nie może tak być, że jest totalna wolność słowa i wolność prasy i bezpodstawne podkręcanie nienawiści tłumu, a atakowany człowiek jako jednostka jest pozostawiony sam sobie!

 • somtam

  Oceniono 18 razy 0

  Megan to socjopatka, zadna normalna kobieta, nie wziela by na siebie odciagniecia ksiecia od rodziny krolewskiej.

 • brak.slow

  Oceniono 13 razy -1

  Buhahah szkoda to nawet komentować. Durny plotku, sami sobie przeczycie, bo gdy była w ciąży z uporem maniaka powielaliscie te śmieszne artykuły za daily failem, twierdząc, ze ksiezna Meghan nosi sztuczny brzuch, a w ciąży jest surogatka. To Meggan w końcu zaszła z kochankiem, nie zaszła czy też może surogatka poszła w tango ?

 • wamal

  Oceniono 2 razy -2

  rozprawa rozwodowa
  pozywający : piątka dzieci, czwórka "udana" a piąte "nie bardzo" na pewno mnie zdradziła...
  pozwala: Wysoki Sądzie, PIĄTE dziecko jest na pewno dzieckiem męża

 • writerintheshade

  Oceniono 10 razy -2

  Of course, razem naśladujemy naszych ulubionych seryjnych morderców. Wieczorem za przykładem Eda Kempera porywamy autostopowiczki, które potem zgodnie z działaniami Jeffrey'a Dahmera zabijamy, gwałcimy i zjadamy. Ich czaszki malujemy szarą farbą mającą imitować plastik. Z ich skóry natomiast, jak Ed Gein obrabiamy fotele, abażury, a nawet mamy z nich jeden kostium... LUDZIE, OPANUJCIE SIĘ! Zastanówcie się co wy byście zrobili, gdyby to was tak oczerniano. Ja bym popełniła samobójstwo, czego nie raz próbowałam po fali hejtu w szkole przez moją wagę, którą oficjalne BMI nie traktuje jako nadwagę. Próbujecie jej, wstrętni Janusze i Grażynki, zniszczyć na siłę życie, a nawet jej nie znacie. Jesteście okropnie sztuczni i zawistni. Krytykujcie polskie "gwiazdy", które nie mogą równać się z tymi amerykańskimi. I to was boli. I to was boli, że w Polsce nie ma rodziny królewskiej. I dobrze, że nie ma, bo gdyby była, to reprezentowałaby chamstwo i cebulactwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX