Cristiano Ronaldo pochwalił się rozbrajającym rodzinnym zdjęciem. Przy okazji pokazał też salon. Fani są pod wrażeniem: Klasa!

Cristiano Ronaldo chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których widać, jak spędza czas z rodziną. Tak było też tym razem. Piłkarz pochwalił się bowiem fotografią, która rozczuliła jego fanów.

Cristiano Ronaldo ze względu na sytuacją we Włoszech uciekł z całą rodziną na Maderę. Teraz jednak, kiedy sytuacja się nieco uspokoiła, napastnik Juventusu wrócili do rodzinnego domu w Turynie. Piłkarz właśnie pochwalił się rodzinnym zdjęciem z salonu.

Cristiano Ronaldo z rodziną

Cristiano Ronaldo opublikował urocze zdjęcie, na którym widać, jak cudownie spędza czas z dziećmi na kanapie i razem z nimi oddaje się słodkiemu lenistwu. Na fotografii zabrakło ukochanej napastnika - Georginy Rodriguez. Nie oznacza to jednak, że modelka nie wróciła do Włoch. Prawdopodobnie to właśnie ona jest autorką rozbrajającego zdjęcia. 

Największa miłość - czytamy w opisie pod zdjęciem.  

Cristiano Ronaldo chwali się zdjęciem, a fani komentują

Pod fotografią szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani byli zachwyceni nie tylko samym kadrem, ale też rodzinną atmosferą, którą można wyczuć na zdjęciu. Nic dziwnego, że w komentarzach zaroiło się od komplementów. 

Pięknie. 

Widać, że się kochacie. 

Superrodzinka - pisali. 

Jednak uwadze internautów nie umknęła też sceneria, w której znaleźli się bohaterowie fotografii. Wiele osób zwróciło uwagę, że salon w domu Cristiano Ronaldo jest bardzo szykowny. 

Klasa.

Ależ macie piękne widoki za oknem. 

Kanapa robi robotę - zachwycali się. 

I faktycznie ogromna kanapa w kolorze butelkowej zieleni to jeden z największych wnętrzarskich hitów ostatniego sezonu. Do tego jasne ściany i kontrastujące z nimi ciemnobrązowe, drewniane ramy okienne tworzą kapitalny klimat.

Więcej o: