Selena Gomez zawsze prezentuje się perfekcyjnie. Bez makijażu jest równie piękna. Spójrzcie tylko na jej naturalną wersję

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie Seleny Gomez. Jest ono jednak wyjątkowe. Gwiazda zapozowała do niego bez makijażu.

Selena Gomez jest nie tylko aktorką i piosenkarką, ale również bizneswoman. W pewnym momencie swojego życia stwierdziła, że grywanie w serialach i koncertowanie na scenie to dla niej za mało i założyła markę kosmetyczną. W ramach promocji stworzyła jej nawet konto na Instagramie, które śledzi dziś ponad 1,2 miliona użytkowników. To właśnie tam pojawiło się nowe selfie gwiazdy. Gomez zachwyca bez makijażu.

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna bez makijażu

Selena Gomez na zdjęciu bez makijażu

Selena jako światowej sławy gwiazda często bywa na branżowych eventach. Na ściankach zawsze prezentuje się zjawiskowo, a dziewczęca uroda dodaje uroku. Rzadko kiedy można zobaczyć ją więc w naturalnej wersji. Teraz się tego doczekaliśmy. Gomez zrobiła sobie selfie w lustrze

Wybierzcie szczęście. Każdy miesiąc to Miesiąc Świadomości Zdrowia Psychicznego – będziemy udostępniać więcej badań, historii społecznych i sposobów, by pozostać w pozytywnym nastroju przez cały miesiąc. Cieszcie się weekendem, wylogujcie się i zróbcie coś, że poczujecie się dobrze – apelowała do fanów pod postem. 
 

Pozytywny przekaz niesie również zdanie napisane na kartce, która wisi nad lusterkiem.

Jestem odpowiedzialna za to, jak się czuję i dzisiaj wybieram szczęście!

Artystka nie publikuje takich treści bez powodu. W nowej rzeczywistości, w jakiej przyszło żyć nam wszystkim, ciężko o pozytywne myślenie. Ludzie często są smutni i przygnębieni, ponieważ wirus "zabrał" im tak wiele atrakcji. Ważne więc, by popularne osoby z siłą przebicia namawiały do pozytywnego myślenia i zarażały radością.