Elżbieta Romanowska świętuje urodziny mamy na Instagramie. "Jak pić Prosecco z Aperolem to z Nią"

Mama Elżbiety Romanowskiej obchodziła niedawno urodziny. Aktorka zamieściła z tej okazji ich kilka wspólnych zdjęć na Instagramie. Podobne?

Elżbieta Romanowska zasłynęła w polskich mediach rolą roztargnionej Joli w serialu "Ranczo". Bez wątpienia, to właśnie ta produkcja przyniosła jej wielką popularność i sympatię widzów, którą może cieszyć się po dziś dzień. Aktorka chętnie korzysta z Instagrama, jednak niespecjalnie eksponuje tam swoje życie rodzinne. Tym razem zrobiła wyjątek. 

ZOBACZ TEŻ: Elżbieta Romanowska w sukni ślubnej. Ten model idealnie pasuje do jej sylwetki. Zakrył mankamenty, uwydatnił atuty

Elżbieta Romanowska pokazała mamę

Bogusława Romanowska, mama aktorki właśnie obchodziła urodziny. Z tej okazji dumna córka na Instagramie opublikowała kilka ich wspólnych, archiwalnych zdjęć, które okrasiła emocjonalnym wpisem.

Dziś moja najwspanialsza, najukochańsza mama na świecie ma urodziny! Godzinami potrafimy gadać przez telefon, to ona przysyła mi ciekawe przepisy kulinarne, to moja mamcia potrafi wytłumaczyć mnie przed samą mną z kolejnej setnej już pary butów - zaczęła swój wpis aktorka. 

Ze wpisu Elżbiety Romanowskiej dowiadujemy się, że to właśnie mama była dla niej największym wsparciem, gdy ta borykała się z różnymi troskami. Okazuje się, że pani Bogusława jest również świetnym kompanem do wypicia drineczka. 

To ona przemierzała setki kilometrów, gdy byłam chora i potrzebowałam pomocy, czy gdy brałam udział w kolejnym programie czy premierze i potrzebowałam wsparcia ! Zawsze gotowa by wesprzeć, pomóc, czy pocieszyć. Jak pić Prosecco z Aperolem to z Nią. Moja mama, moja przyjaciółka! Chociaż czasem się różnimy, to żyć bez siebie nie możemy - kontynuowała. 

Nie obyło się również bez klasycznych życzeń. 

Mamuś życzę Ci zdrowia, szczęścia, pociechy z córki i męża i żeby chociaż w dniu Twoich Urodzin w kranie płynęło Prosecco zamiast wody (no może też płynąć wtedy, gdy ja przyjadę). KOCHAM CIĘ - podsumowała. 
 

W ślady  Elżbiety Romanowskiej poszło wiele jej kolegów i koleżanek z show-biznesu, którzy również nie szczędzili miłych słów pod adresem solenizantki. Życzenia złożyli m.in.: Magda Steczkowska, Magdalena Stużyńska i Rafał Maserak, który nazwał mamę aktorki żartobliwie teściową. My oczywiście również dołączamy się do urodzinowych życzeń. 

RG