Znana polska piosenkarka jest w ciąży. Wiadomość utrzymywała w tajemnicy przed fanami przez 5 miesięcy. Zdradziła też płeć

Marcelina, występująca pod pseudonimem Mariija, jest w ciąży. Artysta podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem social mediów.

Baby boom wśród polskich gwiazd trwa w najlepsze. Już niedługo na świecie swoje kolejne dzieci przywitają na przykład: Anna Lewandowska, czy Małgorzata Rozenek-Majdan. W środę natomiast do mediów dotarła informacja na temat ciąży jednej z polskich wokalistek. Radosną nowiną bowiem podzieliła się z fanami Marcelina, znana również jako Mariija.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o apetycie w ciąży:

Marcelina Misztal jest w ciąży

Gwiazda podobnie jak większość Polaków od ponad dwóch tygodni izoluje się od innych i spędza czas w domu. Marcelina nie miała więc problemu, by przez kolejne kilkanaście dni ukrywać swój błogosławiony stan. W środę postanowiła jednak wygadać się i pochwalić zaokrąglonym brzuchem i zdjęciem USG maleństwa. Dodając hasztag #babygirl, dała do zrozumienia, że urodzi córkę. 

Hej! Jest to bardzo duży obiad oraz początek 5. miesiąca i nowej przygody! Trzymajcie kciuki!
 

Pod postem nie brakowało gratulacji od fanów.

Ale cudownie! Gratulacje dla Was! Zdrówka! Ale piękna wiadomość.
Gratulacje! Piękna przygoda przed Wami.
Aaaaa! Objawiliście się wreszcie! Pięknie kochana. Najlepszości!

Redakcja Plotka również przyłącza się do gratulacji. Przyszłej mamie życzymy dużo siły, ale przede wszystkim zdrowia w tym trudnym dla wszystkich czasie. 

Marcelina - kim jest?

Marcelina Misztal, z domu Stoszek, to polska artystka urodzona w Cieszynie. Wykonuje muzykę z pogranicza jazzu i R&B. Jest nie tylko wokalistką, ale również kompozytorką i autorką tekstów. Współpracowała między innymi z Piotrem Roguckim, Grubsonem, czy chłopakiem Jessiki Mercedes, Kubą Karasiem. Na koncie ma kilka solowych albumów, z czego ten ostatni, "Koniec wakacji", został wydany w 2018 roku.

 

CW