Meghan Markle i książę Harry żegnają się z rodziną królewską. Pokazali wyjątkowe zdjęcie. Harry w końcu wygląda na szczęśliwego

Meghan Markle i książę Harry podzielili się na swoim Instagramie unikalnymi zdjęciami ze spotkania z młodymi przywódcami Queen's Commonwealth Trust. Wyglądają na szczęśliwych!

Od kilku dni Meghan Markle i książę Harry przebywają w Londynie. Mieliśmy okazję obserwować serię ich ostatnich oficjalnych wyjść jako członków rodziny królewskiej. Przypomnijmy, że para odwiedziła m.in. muzyczny festiwal Mountbatten w Royal Albert Hall w Londynie, pokazała się na rozdaniu nagród Endeavour Fund Awards oraz przybyła do Opactwa Westminsterskiego z okazji obchodów Dnia Wspólnoty Narodów

Zobacz wideo Zobaczcie najciekawsze momenty z życia księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan:

Meghan Markle i książę Harry udostępnili unikatowe zdjęcia

Meghan Markle i książę Harry w tym tygodniu wypełnili już wszystkie swoje obowiązki jako członkowie rodziny królewskiej. Jako "wolni" ludzie postanowili się spotkać z młodymi przywódcami organizacji charytatywnej Queen's Commonwealth Trust.

Para spotkała się ze swoimi gośćmi przy okrągłym stole w Pałacu Buckingham. Tematy podejmowane w dyskusji dotyczyły zdrowia psychicznego, równych możliwości dla wszystkich oraz wsparcia młodych przywódców w niesieniu pozytywnych zmian dla świata.

Po spotkaniu Meghan i książę podzielili się na swoim Instagramie wyjątkowymi zdjęciami. Widzimy, że podczas rozmowy panowała przyjemna i swobodna atmosfera, o czym świadczy czarno-białe ujęcie ukazujące roześmianego księcia Harry'ego. Widać, że wolność od rodziny królewskiej im służy.

Większa swoboda widoczna jest także w stylizacjach książęcej pary. Meghan na tę okazję wybrała asymetryczną sukienkę firmy Preen by Thornton Bregazzi w kolorze toffee. Harry zrezygnował natomiast z krawata, przez co wygląda na zdecydowanie bardziej "wyluzowanego".

Po odejściu z rodziny królewskiej Harry zrezygnuje z funkcji ambasadora programu Commonwealth Youth, ale pozostanie prezesem Queen's Commonwealth Trust, podczas gdy Megan zostanie na stanowisku vice-prezesa. Para książęca nadal będzie więc wspierać młodych przywódców w realizacji ich celów.

JP

Więcej o:
Komentarze (12)
Meghan Markle i książę Harry żegnają się z rodziną królewską. Pokazali wyjątkowe zdjęcie. Harry w końcu wygląda na szczęśliwego
Zaloguj się
 • krystin9

  Oceniono 13 razy 3

  Redaktorki tego portalu mają bardzo poważne problemy z tłumaczeniem angielskich tekstów A już z pewnością ZE ZROZUMIENIEM!
  No i przypomnę pannie, ze do końca marca zostały jeszcze 3 tygodnie.

 • marysue123

  Oceniono 13 razy 3

  On cały czas wygląda na szczęśliwego. To tylko niektóre portale wrzucają wyrwane z kontekstu fotki jak ktoś zrobił minę i na tej podstawie pani ekspert buduje całe portrety psychologiczne.

 • white_lake

  Oceniono 8 razy -2

  Mógł jeszcze buty zdjąć.

 • rikol

  Oceniono 16 razy -6

  Meghan może sobie jeszcze zrobić kilka liftingów, jeszcze bardziej zeszlifować szczękę, ale nic nie zmieni tego, że jest zwykłą psychopatką, która niszczy wszystko na swojej drodze. Zanim pojawiła się Meghan, w rodzinie królewskiej nie było problemów. Po jej "działalności" zostają same zgliszcza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX