Maffashion pozuje w tej samej sukience co Selena Gomez. "Na Tobie prezentuje się o niebo lepiej"

Maffashion przebywa na paryskim tygodniu mody, skąd chętnie publikuje zdjęcia. Zapozowała w tej samej kreacji, którą noszą najpopularniejsze gwiazdy.

Maffashion udała się na Tydzień Mody do Paryża. Podczas wyjazdu nie mogła zaniedbać swoich obowiązków reklamowych. Tak jak większość blogerek utrzymuje się z promowania przeróżnych produktów. Ostatnio Julia Kuczyńska zamieściła post, który miał zareklamować pewną markę, jednak coś innego przykuło uwagę jej obserwatorów. Okazało się, że gwiazda zapozowała w takiej samej sukience, co Selena Gomez.

Zobacz wideo Czy Maffashion spotyka się z Sebastianem Fabijańskim?

Maffashion w tej samej sukience co Selena Gomez

Julia zamieściła na Instagramie zdjęcia, na których ma na sobie długą białą suknię w różowe paski, z głębokim dekoltem. Kreacja marki Jacquemus kosztuje około 1800 złotych i mocno podkreśliła smukłą sylwetkę blogerki. Taką samą miała na sobie Selena Gomez. 

Maffashion i Selena GomezMaffashion i Selena Gomez Instagram/maffashion_official

Fani byli zachwyceni zdjęciami na profilu blogerki. Stwierdzili, że Julia wygląda znacznie lepiej niż była dziewczyna Justina Biebera

Piękna sukienka, trzeba przyznać, że na Tobie się prezentuje jeszcze lepiej!
Selena piękna, ale trzeba przyznać, że bitwę na sukienki zdecydowanie z Tobą przegrała.
Na Tobie prezentuje się o niebo lepiej - pisali.

Blogerka na instagramowej relacji podzieliła się kolejnym odkryciem jej fanów. Okazało się, że w tej samej sukience nie dawno pozowała Nicki Minaj.  

 

Maffashion chętnie eksperymentuje z wizerunkiem. Podczas konferencji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zachwyciła stylizacją, a w ciągu dwóch miesięcy dwukrotnie zmieniła fryzurę. Najpierw mocno skróciła włosy, a potem postanowiła powrócić do naturalnego koloru i przedłużyła włosy

Kto według was prezentuje się lepiej: Selena Gomez czy Maffashion?

DK

Więcej o: