Maffashion pochwaliła się nową fryzurą. Zmieniła kolor i długość włosów. Udana metamorfoza?

Maffashion podjęła odważną decyzję i radykalnie zmieniła wygląd włosów. Nową fryzurę blogerki skomentowała Paulina Krupińska.

Ostatnio o Maffashion pisaliśmy głównie w kontekście jej związku z Sebastianem Fabijańskim i rozstania z Czarkiem. Miłosne perypetie blogerki to jednak nie są jedyne niespodzianki. Szafiarka znowu zaskakuje - tym razem całkowitą zmianą swojej fryzury!

Największe metamorfozy polskich gwiazd - Rozenek, Doda, Chylińska etc. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Maffashion zmieniła fryzurę

Julia Kuczyńska zdążyła nas już przyzwyczaić do swoich bardzo jasnych i krótkich blond włosów, którym nierzadko nadawała różowy odcień. Dość niespodziewanie blogerka postanowiła jednak zmienić fryzurę i pochwalić się nią na Instagramie. Maffashion wróciła bowiem do swojego naturalnego koloru. Co więcej - szafiarka przedłużyła swoje pasma! Decyzję o spektakularnej metamorfozie wytłumaczyła fanom w następujący sposób:

Stało się! Tak wróciłyśmy z Gaba Hair Story do mojego naturalnego koloru. Koniec z odrostami. Moje włosy często przechodzą zmiany, są ciągle stylizowane i czesane do sesji etc. Jeśli chodzi o poprzednią, max krótką fryzurę, dobrze się w niej czułam! Super, że Wam się podobała!
Jednak króciutkie włosy dają małe pole do popisu w kwestii uczesania, a ja zwyczajnie lubię kombinować. @hollywooshairwarsaw niezawodne - przedłużyliśmy pasma i dopasowaliśmy je idealnie do koloru, który dzień wcześniej z Gabą zrobiłyśmy. Dziękuję, dziewczyny! - napisała Maffashion.

W  komentarzach pod nowym postem blogerki fani wyrazili zarówno zachwyt nad nową fryzurą Maffashion, jak i rozczarowanie, że Julia Kuczyńska zmieniła kolor włosów:

Zdecydowanie najlepiej w dłuższych.
W krótkich był pazur. Byłaś "wyraźniejsza". Niestety, ten look jest nijaki, ale to kwestia koloru. Lepiej wyglądasz w jaśniejszym blondzie.
W tych krótkich włosach wyglądałaś fenomenalnie.

Post Maffashion postanowiła skomentować również Paulina Krupińska:

Ale pięknie - napisała.

A Wam podoba się nowa fryzura Maff?

JP

Więcej o: