Smutna Maffashion na konferencji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Założyła bardzo toporną stylizację. Nietrafiony wybór?

W piątek odbyła się konferencja prasowa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród zaproszonych gwiazd znalazła się m.in. Julia Kuczyńska, która postanowiła wyglądać tego dnia wyjątkowo poważnie.

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed nami. Z tej okazji w całej Polsce odbędą się różne wydarzenia, które mają na celu zebrać jak najwięcej pieniędzy dla potrzebujących. W tym roku środki zostaną przeznaczone "na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W piątek odbyła się oficjalna konferencja prasowa z udziałem sztabu oraz znanych osób. Wśród nich była Julia Kuczyńska, czyli Maffashion.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Poważna Maffashion

Co roku wiele znanych gwiazd wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas 28. finału robi to m.in. Maffashion, która postanowiła nie tylko wrzucić pieniądze do puszki, ale okazać swoją pomoc podczas konferencji prasowej.

Tego dnia Julia miała na sobie bardzo toporną stylizację. Zdecydowała się na ubrania tylko w czarnym kolorze. Oversize'owa marynarka oraz pół golf bardzo zakryły jej filigranową sylwetkę. Również ciężkie buty podkreśliły ten efekt.

MaffashionMaffashion KAPiF

Maffashion przez całą konferencję miała nieco nietęgą minę. Myślicie, że miała gorszy humor? No i co myślicie o stylizacji influencerki? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Tak Maffashion wypowiadała się o Sebastianie Fabijańskim, zanim publicznie potwierdzili swój związek:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: