Kinga Rusin odpowiada na "mnóstwo pytań", kiedy wróci do "DD TVN". Podała termin. "Jest parę gorących tematów do omówienia"

Choć w mediach od paru dni jest głośno o nieobecności Kingi Rusin w "DD TVN", prezenterka uspokaja zaniepokojonych. Do pracy wraca już niedługo.

O Kindze Rusin jest ostatnio głośno. Wszystko za sprawą imprezy, która odbyła się tuż po ceremonii wręczenia Oscarów. Prezenterka miała okazję poznać największe światowe gwiazdy, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Choć spotkała się z krytyką, nie przestawała publikować kolejnych obszernych wpisów. Ostatnio w mediach pojawiły się nawet plotki dotyczące zwolnienia prezenterki z popularnej śniadaniówki w telewizji TVN.

Kinga Rusin dementuje plotki o zwolnieniu

Powodem tych plotek była nieobecność prezenterki podczas wiosennej ramówki stacji TVN, gdzie co roku możemy podziwiać plejadę gwiazd. Co więcej, prezenterka nie pojawiła się w spocie wizerunkowym stacji, a byli tam obecni wszyscy prowadzący "Dzień Dobry TVN": Dorota Wellman, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik oraz Marcin Prokop. Choć w sieci od razu zawrzało i media wyłapały ten fakt, to jak zawsze Kinga postanowiła wyjaśnić sytuację na swoim instagramowym profilu.

Zobacz wideo Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin

Najpierw napisała, że wypoczywała we Włoszech (na jej Instagramie jest zdjęcie z Alp sprzed kilku dni), ale w końcu zdecydowała się przenieść do Francji.

W środę zamieściła zdjęcie, na którym widzimy ją w wakacyjnym wydaniu. Dodatkowo opis, jaki znajduje się pod zdjęciem, dementuje wszystkie plotki.

Dostaję od Was mnóstwo pytań o to, kiedy prowadzimy z moim "bratem" Piotrem Kraśko "Dzień Dobry TVN". Wszystkich ciekawych i zainteresowanych zapraszamy już w ten piątek i sobotę od 7:30 do 11:00. Jest parę gorących tematów do omówienia - napisała.
 

Jej fani nie kryją zadowolenia, któremu dali wyraz w komentarzach pod postem.

Wasz duet najlepszy!
Wspaniała wiadomość!

Czy wy również nie możecie się doczekać Kingi Rusin w "DDTVN"?

BO

Więcej o: