Kinga Rusin pożegna się z "Dzień Dobry TVN"? Na Instagramie rozwiała wątpliwości

Kinga Rusin przebywa na urlopie zimowym. Prezenterka poinformowała, że mimo nieobecności na prezentacji wiosennej ramówki, powróci na antenę TVN.

Kindze Rusin było ostatnio głośno przez jej wyprawę do Los Angeles i spotkanie z Adele. Aby odpocząć od zgiełku wybrała się w kolejną podróż i nie pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Ten fakt wzbudził podejrzenia, że prezenterka być może nie poprowadzi już "Dzień Dobry TVN", szczególnie że ogłoszono nową parę prowadzących: Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego.

ZOBACZ: Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin

Zobacz wideo

Kinga Rusin na wakacjach

Prawda jest jednak inna. Prezenterka zamieściła na Instagramie zdjęcie z Francji. Poinformowała fanów, że zdecydowała się opuścić Włochy, gdzie wybrała się na narty, ponieważ w tym kraju odkryto ogniska koronawirusa. Uspokoiła widzów "Dzień Dobry TVN", że mimo nieobecności podczas prezentacji wiosennej ramówki, niedługo ponownie poprowadzi program śniadaniowy.  

Wprawdzie jeszcze dwa dni temu smarowałam narty i robiłam przysiady szykując się do treningów na tyczkach, ale świat wokół zawirował... Szwajcarzy i Austriacy rozważają zamykanie granic, a Włosi zaczęli panikować. Zrobiło się nieprzyjemnie... Przejechaliśmy więc Włochy w poprzek (bez postoju) i teraz pozdrawiam Was z... Francji, z Cap Ferrat. P.S.: W Dzień Dobry TVN widzimy się za kilka dni. Już nie mogę się doczekać - napisała Kinga Rusin. 

Przypomnijmy, że ostatni czas nie był łatwy dla Kingi Rusin. Po tym, jak pochwaliła się zdjęciem z Adele i szczegółowo opisała przebieg imprezy organizowanej przez Beyonce i Jaya-Z, rozpisywały się o niej media nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Ostatecznie post usunęła, bo "naraziła się wielu osobom w Los Angeles" i miała dosyć odpowiadania na ciągłe propozycje wywiadów od światowych mediów. Zamieszanie wokół wcześniej wspomnianej instagramowej publikacji skomentowało TVP w "Wiadomościach", emitując materiał kompromitujący Rusin. Dziennikarka oburzona zachowaniem stacji wystosowała list otwarty do prezydenta Andrzeja Dudy, w którym apelowała, aby głowa państwa potępiła praktyki Telewizji Polskiej. 

DK

Więcej o:
Komentarze (28)
Kinga Rusin pożegna się z "Dzień Dobry TVN"? Na Instagramie rozwiała wątpliwości
Zaloguj się
 • goetterdaemmerung_2015

  Oceniono 13 razy 11

  Podsatrzała (choć regularnie rychtowana i serwisowana) celebrytka pojechała wielkim suvem by jedząc ekologiczną sałatę zrobić coś dla środowiska i naszej nieszczęsnej planety.

 • lignan

  Oceniono 11 razy 9

  Kinia!!! Nie wracaj! Zostań tam jak ci dobrze... Zobacz obok jest Monako, możesz tam poszpońcić, jak okruchy pizzy zjesz ze stołu książąt Mionako... To byłoby coś..!!!

 • valla

  Oceniono 8 razy 6

  Czy to jest temat na główną stronę portalu?

  Stare babsko i jej odmladnianie na siłę?

 • ilenka50

  Oceniono 8 razy 6

  Na wczorajszej konferencji ramówkowej Miszczak ostro skrytykował Dzień Dobry TVN, ale nowa para przedstawiona została jako koło ratunkowe. Na miejscu Rusin zaczełabym jednak szukać pracy. P.S. Dobrze zrozumiałam, że ponieważ tam gdzie była pojawił się koronawirus, postanowiła go zawlec do Francji? Rusin jako nasz broń biologiczna przeciw Francuzom?

 • ewropejczyk

  Oceniono 7 razy 3

  Czy Rusino-Lisowa i Quebonafide mają tego samego agenta? Jakoś tak się zazębiają, jakby ich agent wykupił miejsce na gazeta.pl i raz "gorący news" od jednego raz od drugiego?

 • jugger

  Oceniono 5 razy 3

  O jaka szkoda, że wraca do DDTVN. Moja połowica jej strawić ostatnio nie może w tym programie.

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 3

  po ostatnich wpadkach zachorowała na depresję .

 • dryl1

  Oceniono 4 razy 2

  Może da odpocząć od siebie. Oby.

 • bubba

  Oceniono 4 razy 2

  Rusin jest wiecznie na urlopie, co na to TVN? Czy to normalne?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX