Kinga Rusin grzmi na Instagramie i pisze do Andrzeja Dudy! "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie nowy post. Zaapelowała do samego prezydenta Andrzeja Dudy. Chodzi oczywiście o materiał o niej samej wyemitowany w "Wiadomościach".

Kinga Rusin została upokorzona przez redaktora "Wiadomości", który przygotował materiał o jej tegorocznych przygodach w Hollywood. Dziennikarka zapowiedziała pozew przeciwko Telewizji Polskiej, a dziś wystosowała apel do samego prezydenta Andrzeja Dudy. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin

Kinga Rusin wystosowała list do prezydenta Andrzeja Dudy

Dziennikarka obejrzała środowe wystąpienie prezydenta na konferencji prasowej, podczas której zaprezentował swój wyborczy sztab. Słysząc, jak Andrzej Duda staje się obrońcą osób dotkniętych hejtem, nawołując do wzajemnego szacunku, postanowiła zawalczyć o swoje dobre imię i poprosiła o potępienie przez niego praktyk Telewizji Publicznej. 

Szanowny Panie Prezydencie,
Niedawno składał Pan na Twitterze gratulacje z okazji obrony pracy na uniwersytecie przez moją córkę. Chcę wierzyć, że nie był to tylko gest kampanijny, a osobisty. Dlatego tak samo zwracam się do Pana Prezydenta osobiście, choć w przestrzeni publicznej.
W kontekście wczorajszego wezwania Pana Prezydenta, aby zachować szacunek i powstrzymać się przed hejtem: czy widział Pan skandaliczny materiał o mnie w "Wiadomościach" TVP? A inne tworzone tam żenujące materiały szkalujące, wyszydzające, kłamiące i szczujące na osoby publiczne i przedstawicieli zawodów, cieszących się do tej pory wielkim społecznym zaufaniem? Jakie jest Pana stanowisko na temat hejtu TVP, jako kandydata na Prezydenta oraz jako obecnego Prezydenta, który ma przecież szczególne prerogatywy w sprawie mediów?
W związku z Pana wczorajszą deklaracją, oczekuję, podobnie jak miliony Polaków, publicznego potępienia przez Pana takich praktyk TVP.
Czy odetnie się Pan od tego hejtu TVP, wetując ustawę o przekazaniu 2 mld na jej działania? Nie formalne „odesłanie do Trybunału Konstytucyjnego”, ale tylko veto pokaże Pana stosunek do hejtu.
Istnieje obawa, że jeśli Pan podpisze tę ustawę lub odeśle ją do „Trybunału Konstytucyjnego” (a ten się na nią oczywiście „zgodzi”) miliony Polaków uznają, że każdy kolejny hejterski materiał TVP pójdzie też na Pana konto.
Odpowiedzią Pana Prezydenta będzie decyzja co do wyżej wymienionej ustawy.

Przypomnijmy, "Wiadomości" TVP wyemitowały materiał o Kindze Rusin w związku z jej opisem pooscarowej imprezy u Beyonce i Jaya Z. Dziennikarka poinformowała, że wszystko działo się bez obecności fotoreporterów, a goście nie mogli używać telefonów. Gwiazda TVN użyła go jednak, ale po zakończeniu przyjęcia. Zrobiła sobie zdjęcie z Adele, które obiegło cały świat. 

CW

Więcej o:
Komentarze (222)
Kinga Rusin grzmi na Instagramie i pisze do Andrzeja Dudy! "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"
Zaloguj się
 • niut80

  Oceniono 56 razy 16

  Odleciała. "Ale jestem ważna!" Pani ze śniadaniówki. ,🤣

 • piotr_armatynski

  Oceniono 35 razy 13

  na jej miejscu napisałbym do Papieża,Donalda Trump'a i szefa ONZ,dziennikarzyna ma przerośniętą ambicje.

 • wojciech6j

  Oceniono 37 razy 13

  Buractwa ciag dalszy

 • amanasunta

  Oceniono 53 razy 13

  Kinia ,co bierzesz.

 • mietekkowalski

  Oceniono 47 razy 13

  Jak na wszystkich portalach plotkarskich był grzany temat Kingi w LA - było dobrze. Jak Wiadomości (też nie wiem po co ten materiał) ruszyły temat - lamet i "łolaboga".

 • piotr1271

  Oceniono 36 razy 12

  Cha, cha. Pani Kinga to jest ktoś! Przy jej pozycji powinna pominąć prezydenta Dudę i od razu napisać do prezydenta Trumpa, albo nawet do Kongesu Stanów Zjednoczonych. Myślę, że to jest dopiero poziom, który choć odrobinę będzie porownywalny do wielkości naszej (światowej) Gwiazdy.

 • gr_ub_y

  Oceniono 50 razy 12

  Kinia.

  Nawet prezydent Duda nie będzie ci w stanie załatwić drugiej wejściówki na mąkową imprezę z szakirą.

  Jesteś w tej chwili najbardziej niepożądaną osobą w celebryckim światku, a jedynym sposobem twojego zaistnienie będzie TVP. Taki peszek.

 • tygrys2000

  Oceniono 44 razy 12

  Kinga Rusin oczekuje od prezydenta...
  A od Leonardo di Caprio oczekuje nowych papci.
  A ja oczekuje od Kurskigo że będąc nie mniej zdolny niż Kinga dostanę ciepłą posadkę w TVP, bo po drogiej Kindze widzę że w TVN wszystkie miejsca dla wybitnych dziennikarzy już zajęte.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX