Osoba związana z Kancelarią Prezydenta odpowiada Kindze Rusin: Prezydent nie śledzi jej w mediach społecznościowych [TYLKO U NAS]

Kinga Rusin wystosowała w czwartek oświadczenie do Andrzeja Dudy, w którym nawiązała do oburzającego materiału w "Wiadomościach" w TVP. Nasz informator związany z Kancelarią Prezydenta skomentował całą sytuację.

Kinga Rusin ostro zareagowała na materiał, który pojawił się w głównym wydaniu "Wiadomości" na kanale TVP. Materiał dotyczył jej przygód w Hollywood, które szeroko opisywała na swoim instagramowym profilu. Dziennikarka zapowiedziała, że przygotuje pozew przeciwko Telewizji Polskiej i wystosowała oświadczenie do samego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, w którym domaga się jego reakcji.

Kinga Rusin nie wysłała żadnego pisma?

Nasz informator ściśle związany z Kancelarią Prezydenta ma na ten temat inne zdanie. Domniemane oświadczenie, o którym pisała Kinga Rusin, nie dotarło do tej pory do Kancelarii Prezydenta, w związku z czym, Andrzej Duda nie ma się do czego odnosić:

List nie wpłynął do Kancelarii, a prezydent Andrzej Duda nie śledzi Kingi Rusin w jej mediach społecznościowych. Także nie za bardzo ma do czego się odnieść.

Źródło dodało również, że reakcja Andrzeja Dudy byłaby bez precedensu, zważywszy na jego wcześniejsze relacje z rodziną Kingi Rusin i Tomasza Lisa:

Nie przypominam sobie, aby Kinga Rusin zajęła jakieś stanowisko, gdy jej były mąż, red. Tomasz Lis zaatakował w 2015 roku w swoim programie telewizyjnym córkę Prezydenta - dodał.

Chodzi naturalnie o wpadkę Tomasza Lisa z 2015 roku, kiedy to dziennikarz przywołał w czasie swojego programu niezbyt mądry wpis z fałszywego konta Kingi Dudy na Twitterze. Choć Kinga Rusin rzeczywiście wtedy głosu nie zabrała, to Tomasz Lis przepraszał córkę prezydenta na Twitterze, w swoim programie i osobiście.

Kinga Rusin apeluje do prezydenta

Oświadczenie dziennikarki związane jest też ze środowym wystąpieniem prezydenta Andrzeja Dudy na konferencji prasowej. Prezydent zaprezentował swój sztab wyborczy i poruszył temat hejtu. Słysząc to, Kinga Rusin postanowiła zawalczyć o swoje dobre imię i poprosiła o potępienie przez niego praktyk Telewizji Publicznej.

W związku z Pana wczorajszą deklaracją, oczekuję, podobnie jak miliony Polaków, publicznego potępienia przez Pana takich praktyk TVP - napisała Kinga.

BO

Więcej o:
Komentarze (41)
Osoba związana z Kancelarią Prezydenta odpowiada Kindze Rusin: Prezydent nie śledzi jej w mediach społecznościowych [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • catch36

  Oceniono 7 razy 7

  No w końcu Kinga Rusin to nie ruchadełko leśne więc nie ma się co dziwić że jej dupa nie śledzi w mediach społecznościowych (swoją drogą teraz to już nawet ja obserwuję rochadełko leśne)

 • c.t.k

  Oceniono 12 razy 6

  Niech zmieni nazwisko na Ruchadło, wtedy będzie śledził/.

 • gama01

  Oceniono 7 razy 5

  Nick trzeba zmienic na Twitterze, jakies ruchadlo, jolka prosiek, seba sra do chleba....to wtedy moze jej odpisze tak okolo polnocy :)

 • lesnojeziorska

  Oceniono 11 razy 5

  Rezydent to zabawia się z Jolką Rosiek vel Leśne Ruchadło.

 • bombadilwlocie

  Oceniono 4 razy 4

  Oczywiście, prezydent śledzi leśne ruchadełko.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 12 razy 4

  - Weź jej napisz, że ja nie wiem kim ona jest, i że w ogóle to ja jej nie śledzę w mediach.
  - Tak jest panie prezydencie, już jej to piszę.

 • kzet69

  Oceniono 3 razy 3

  Prezydent śledzi w mediach społecznościowych Jolę "Ruchadło Leśne" Rosiek, nie ma czasu na inne... dajcie chłopu spokój.

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 3

  ale za to ten agent z netykety sledzi wszystkie wpisy i gdyby mógł to nakładał by kary chłosty a tak tylko kary czasowe pozdrawiam cię świrze z mysiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX