Piotr Kraśko żartuje z Kingi Rusin na wiosennej ramówce TVN. Nie tylko ona tańczyła z Leo DiCaprio

Piotr Kraśko i Magda Mołek poprowadzili wiosenną ramówkę TVN. Nie obyło się bez żartów z Kingi Rusin, ale dostało się też Kubie Wojewódzkiemu i Małgorzacie Rozenek.

Piotr Kraśko i Magda Mołek na wiosennej ramówce TVN pozwolili sobie na kilka żartów. Szpile wbijali celnie, ale chyba najmniej zadowolona będzie Kinga Rusin.

Wiosenna ramówka TVN. Żarty z Rusin, Wojewódzkiego i Rozenek

W czasie telewizyjnej transmisji wiosennej ramówki TVN niewiele rzeczy pozostawiono przypadkowi. Magda Mołek i Piotr Kraśko, z kartkami w dłoniach, zapowiadali kolejne gwiazdy. Udało im się jednak przemycić kilka żarcików. Kiedy na scenę wychodził Rafał Zawierucha, rozentuzjazmowany Kraśko zapowiedział go jako gwiazdę światowego formatu:

Podobno uaktualniono wpis o Rafale Zawierusze w Wikipedii. Teraz zaczyna się od zdania: "Pierwszy z Polaków, który tańczył z Leo za ręce, a Brad Pitt posyłał mu uśmiechy".

Brzmi znajomo? No jasne, ostatecznie to Kinga Rusin tańczyła po Oscarach z Leo (bo taka była konwencja), zaś Bradley Cooper rzucał jej rozweselone uśmiechy - tak przynajmniej pisała w swoim słynnym już na cały świat poście na Instagramie. Wystarczy dodać, że Kinga była wielką nieobecną w czasie wtorkowej ramówki... Na niej jednak się nie skończyło.

Kuba Wojewódzki jak... Jarosław Kaczyński

Nie zabrakło politycznych dowcipów. Zanim Edward Miszczak zażartował z 2 miliardów złotych przyznanych TVP, Piotr Kraśko ponownie błysnął. Okazuje się, że Kuba Wojewódzki i Jarosław Kaczyński mają o wiele więcej wspólnego, niż się wydaje. Obaj zaczęli swoją pracę na rzecz Polski w tym samym roku, choć oczywiście w innym charakterze - w 2006 roku Kuba przeszedł ze swoim programem do stacji TVN, zaś Kaczyński został premierem.

Kuba Wojewódzki jest zrośnięty z Kaczyńskim - jeden jest na Żoliborzu, drugi na Mokotowie - żartował Kraśko.

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Projekt Lady Meghan"?

Małgosia Rozenek była jedną z najważniejszych i najjaśniejszych (choć ubrana na czarno) gwiazd wtorkowej konferencji. Kiedy wychodziła na scenę, oklaski z sali niemalże zagłuszyły kolejny dowcip Piotra Kraśki, który wspomniał, że do stacji TVN odzywała się już królowa Elżbieta II. Monarchini miała mieć problem z niesforną księżną, dlatego też program "Projekt Lady" prawie zmienił tytuł na "Projekt Lady Meghan".

Sama Małgosia przyznała później, że żartu nie słyszała, ale "jest bardzo ciekawy".

Więcej o:
Komentarze (5)
Piotr Kraśko żartuje z Kingi Rusin na wiosennej ramówce TVN. Nie tylko ona tańczyła z Leo DiCaprio
Zaloguj się
 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo to wszystko emocjonujące. Gdybym jeszcze na dodatek oglądał telewizję, to zapewne wiedziałbym kto jest kim i o kogo chodzi.

 • no_to_ciach

  Oceniono 4 razy 2

  A kogo obchodzą resortowe dzieci ?!
  Na pewno nie tych którzy szczęśliwie mieli uczciwych rodziców a nie UB-ków czy komuchów z PZPR-u, gównem interesują się muchy :)

 • krystin9

  Oceniono 1 raz 1

  Myślałam, że faceta w tym wieku stać na bardziej wysublimowany "humor".
  Szczególnie, ze dzięki koneksjom rodzinnym wyciera telewizyjne kąty od wieku cielecego, czyli od kilkudziesięciu lat.

 • mgr.nauk

  Oceniono 1 raz 1

  Kinia była wtenczas w LA na pogrzebie.

 • mniklasp

  0

  moj komentarz sie nie spodobal, co?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX