Ramówka TVN. Edward Miszczak zakpił z 2 miliardów dla TVP

Zbliża się wiosna, a to oznacza, że stacje telewizyjne ruszają z nowościami programowymi. Na pierwszy ogień poszedł TVN.

Za nami prezentacja wiosennej ramówki TVN. Na imprezie zjawiły się niemal wszystkie gwiazdy stacji, choć największą nieobecną była Kinga Rusin. Nie zabrakło też Edwarda Miszczaka. Dyrektor programowy TVN pozwolił sobie na żart z konkurencji.

Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin

Zobacz wideo

Edward Miszczak zażartował z konkurencji

W ostatnich latach prezentację ramówki TVN prowadził Marcin Prokop. Tym razem zastąpił go Piotr Kraśko. Na scenie partnerowała mu Magda Mołek. Konferansjerski duet żartował między innymi z nieobecnej Kingi Rusin oraz Rafała Zawieruchy, który bawił się na wydarzeniu. Największym echem odbiła się jednak uszczypliwa uwaga Miszczaka pod adresem TVP. Chodziło o 2 miliardy złotych, które stacja Jacka Kurskiego ma przeznaczyć na nowe propozycje programowe.

Stacje telewizyjne prężą muskuły, co tam przygotowały na miarę swoich dwóch miliardów. (...) My, jako najbardziej demokratyczna grupa telewizyjna, dajemy widzowi wybór - powiedział.

Żart Miszczaka wywołał salwy śmiechu na sali. Za kilka dni wiosenną ramówkę zaprezentuje TVP. Ciekawe, czy Jacek Kurski odpowie na zaczepkę konkurencji?

Prezentacja wiosennej ramówki TVN

Na imprezie nie obyło się bez niespodzianek. Ogłoszona została między innymi nowa para prowadzących "Dzień Dobry TVN". Już niedługo do grona gospodarzy śniadaniówki dołączą Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Nas wybór stacji zaskoczył na plus. Jesteśmy ciekawi, jak gwiazdorski duet sprawdzi się w nowej roli.

Komentarze (50)
Ramówka TVN. Edward Miszczak pozwolił sobie na uszczypliwy żart z TVP
Zaloguj się
 • cmochall

  Oceniono 19 razy 9

  Na ramowce tvp poznamy nazwiska lizusow pisu.Jednym slowem ludzi bez kregoslupow ,pazenych na szmal

 • ketjow1978

  Oceniono 22 razy 8

  W TVNie najpiękniejsze jest to że Pis może im naskoczyć. Marzenia o jednolitym przekazie są przez tą telewizję skutecznie blokowane. A że gangsterka sama zaczyna sobie do gardeł skakać...

 • jugowska

  Oceniono 6 razy 4

  Kiedy wreszcie zniknie z DDTVN Pani K. ? Jest żenująca !

 • ar.co

  Oceniono 16 razy 4

  Za 2 miliardy ukradzione podatnikowi Kur..ski odpowie pewnie dowcipem na poziomie dwojga nazwisk Gryzeldy. Znaczy pogryzie kogoś.

 • c.t.k

  Oceniono 3 razy 3

  Ale z tym "Hotelem Paradise", toście s3.14erdolili sprawę. Nie było ładniejszych kobiet?. To już Chajzera trzeba było wziąć zamiast nich. Dno

 • teraz1

  Oceniono 11 razy 1

  Demokratyczna grupa ????

 • tygrys2000

  Oceniono 15 razy 1

  TVN różni się od TVP tym, że TVN pokazuje kupę z błyszczącym papierku, a TVP pokazuje kupę w papierze gazetowym.

 • miszpa

  Oceniono 2 razy 0

  Ta "Nowa" ramówka TVN to totalna szmira. Ile lat można pokazywać kolejne sezony tego samego badziewia. Nie wierzę, że ludzie jeszcze to oglądają. Ten sam format, to samo dno. To jest już tak nudne, że rzygać się chce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX