Erykah Badu stworzyła kadzidło pachnące... jej waginą. Wokalistka sprzedała już cały nakład. Nie ona pierwsza

Erykah Badu postanowiła stworzyć kadzidło o dość wyjątkowym zapachu. Biznes okazał się strzałem w dziesiątkę.

Erykah Badu to amerykańska wokalistka, która lubi eksperymentować. Artystka nie ogranicza się jednak tylko do muzyki. Mięliśmy okazję oglądać ją już w kilku filmach, a w przeszłości nawiązała także współpracę z Tomem Fordem. W ramach podpisanego kontraktu wydała linię perfum. Tym jednak razem artystka poszła o krok dalej. Postanowiła sprzedawać kadzidła o zapachu... własnej waginy.

Nie tylko świece o zapachu waginy. Poznajcie inne biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces.

Zobacz wideo

Erykah Badu wyprzedała kadzidła pachnące waginą

Ekscentryczna wokalistka zatytułowała linię swoich kadzideł "Badu Pussy Premium Incense", a za jedno pudełko kazała sobie niemało zapłacić, bo aż 50 dolarów. Jak wspomina piosenkarka, kadziła powstały z popiołu po jej spalonych majtkach... Przedsięwzięcie okazało się ogromnym sukcesem, wszystkie kadzidła zostały bowiem wyprzedane.

Najszybciej sprzedająca się cipka na południu - skwitowała na Twitterze swój sukces Erykah Badu.

Trzeba jednak przyznać, że Erykah Badu nie jest pierwszą gwiazdą, która wpadła na pomysł sprzedaży aromatycznych gadżetów o intymnym zapachu. Pionierką w tej dziedzinie była Gwyneth Paltrow. Jak już pisaliśmy wcześniej, aktorka wypuściła linię świec do aromaterapii o zapachu własnej waginy. Pomysł, z perspektywy biznesowej, okazał się rewelacyjny. Pomimo bardzo wysokiej ceny, świeczki rozeszły się jak świeże bułeczki. Gwyneth Paltrow za jedną sztukę życzyła sobie 75 dolarów, czyli około 300 zł. Jak widać, Erykah Badu tylko zmodyfikowała przepis na sukces. Pozostaje pytanie, co jeszcze można uperfumować zapachem słynnych wagin...

Przekonują Was takie pomysły gwiazd?

JP