Gwyneth Paltrow promuje świeczki o zapachu waginy. Trzeba zapłacić fortunę, żeby móc powąchać wyjątkową świecę

Gwyneth Paltrow ma oryginalny pomysł na biznes. Wyprodukowała świeczki, które pachną jak jej wagina.

Gwyneth Paltrow znowu szokuje. Kilka miesięcy temu opublikowała nagie fotografie na swoim portalu goop.com, a teraz promuje dość specyficzny produkt. Gwiazda w ramach promowania swojej firmy i nowej produkcji dla Netfliksa zapozowała na ściance z kwiatów, które układają się w różowiutką waginę. Zaprezentowała też wyjątkowe świece zapachowe.

Biznesy polskich gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces

Zobacz wideo

Gwyneth Paltrow promuje świeczki o zapachu waginy

Świeczki o zapachu waginy Gwyneth Paltrow można było zakupić na stronie lifestyle'owego serwisu, który należy do aktorki - niestety, rozeszły się jak świeże bułeczki i nie są już dostępne. Kosztowały po 75 dolarów za sztukę, czyli ok. 300 zł. Prezentują się niepozornie, bo zapakowano je w kwieciste pudełko, a po wyciągnięciu z opakowania dojrzymy czarny szklany "kubeczek" z białym woskiem w środku, oklejony białą etykietą - i tyle. Wiadomo jednak, że czegoś takiego nie kupuje się dla opakowania. Najważniejsza jest nazwa: "This smells like my vagina" ("to pachnie jak moja wagina"). Producenci opisują produkt jako:

Świeca śmieszna, piękna, seksowna i z nieoczekiwanym zapachem. Wykonana jest z geranium, cytrusowej bergamotki i absolutów cedrowych zestawionych z różą damasceńską i ziarnem ambrette, aby przypomnieć nam o fantazji, uwodzeniu i wyrafinowanym cieple - napisał producent na stronie.

Gwiazda i założycielka portalu goop.com w tym tygodniu promowała produkcję o nazwie "Gwyneth Paltrow i życie w stylu goop". Zapozowała wówczas na ściance zrobionej z róż w różnych odcieniach, ułożonych w kształcie waginy. Gwyneth ubrana była na biało, ale odsłoniła też sporo ciała.  

 

Od 24 stycznia na Netfliksie możemy oglądać serial współprodukowany przez aktorkę, w którym pokazywane są alternatywne metody leczenia, psychodeliki i inne nietypowe tematy ze świata wellness, w których Gwyneth Paltrow w ostatnich latach jest prawdziwą ekspertką.

Chcielibyście nabyć świeczkę o zapachu waginy Gwyneth? Uważamy, że to idealny prezent na zbliżające się walentynki!

DK