Nieśmiały Quebonafide freestyluje u Solara w "Układzie Słonecznym". Fani: Ledwo się powstrzymuje

Quebonafide, a teraz raczej Kuba Grabowski, odwiedził Solara w newonce.radio. Raper zaskoczył słuchaczy swoim freestylem, a wideo z audycji podbija sieć.

Zaskakująca metamorfoza Quebonafide w ugrzecznionego Kubę Grabowskiego nadal intryguje fanów. Quebo, bez swoich kolorowych włosów i tatuaży, nie przypomina już Jokera rapu. Ostatnio muzyk w "nowej starej wersji" odwiedził newonce.radio. Wideo z freestylem zarejestrowanym podczas wizyty u Solara podbija Internet.

Zobacz wideo Największe metamorfozy polskich gwiazd. Obejrzyjcie wideo:

Metamorfoza Quebonafide

Wróćmy na chwilę do marca 2019 roku. To wtedy pisaliśmy, że do sieci wyciekło zdjęcie Quebo z czasów studenckich, kiedy to uczył się na Uniwersytecie Warszawskim. Jego nowy look nie wydaje się być więc niczym innym, jak tylko powrotem do "starego" siebie.

Zwiastuny przemiany rapera mogliśmy zauważyć już w maju ubiegłego roku, kiedy raper pojawił się na Juwenaliach w Lublinie. Wtedy to zaprezentował fanom swoje włosy w naturalnym kolorze, lecz w nieco dłuższej wersji. Zaskakujące było wtedy także jego zwyczajne ubranie. Pod koniec maja wciąż mogliśmy obserwować jego zapuszczone włosy. W tej wersji Quebo przypominał fanom Marka Mostowiaka, Edwarda ze "Zmierzchu", a nawet Harry'ego Pottera.

Nowy rok przyniósł ciąg dalszy przemiany rapera. Metamorfoza stała się jeszcze bardziej spektakularna. Quebo pozbył się swoich charakterystycznych tatuaży, zamalowując je make-upem, i ściął włosy. A wszystko w ramach promocji nowych singli. Jakub Grabowski, czyli Quebonafide z przeszłości, zaczął też nosić okulary. W swojej nowej stylówce raper odwiedził "Dzień dobry TVN", gdzie przez jego nowy wygląd porównano go do informatyka. W programie śniadaniowym muzyk wydawał się być nieśmiały i speszony. Co ciekawe, ze swojej kreacji raper nie wyszedł nawet na weselu, na którym gościł wraz ze swoją dziewczyną.

Jak udało się dowiedzieć Plotkowi, za ostatnimi działaniami rapera stoi profesjonalna agencja PR-owa, a cała jego przemiana jest starannie zaplanowaną akcją, mającą na celu wypromowanie albumu "Romantic Psycho".

Quebonafide freestyluje u Solara

Kilka dni temu Quebonafide był gościem audycji "Układ Słoneczny" w studiu newonce.radio. Muzyk, w rozmowie z Solarem, nadal prezentował nieśmiałą wersję siebie. Prowadzącemu program raper dał się jednak namówić na freestyle, a wideo dokumentujące występ stało się prawdziwym hitem sieci.

Fani komentujący freestyle Quebonafide zauważyli, że muzykowi, podczas rapowania, niezwykle trudno było pozostać w "ugrzecznionej" kreacji:

W pewnych momentach widać, jak Quebo chce wybuchnąć i polecieć swoim stylem.
Ale widać jak Quebo brakuje "krzyczenia" w starym stylu, czasami ledwo się powstrzymuje.
Teraz on mi przypomina takiego kujona, który jest gnębiony i jedyną ucieczką od tego wszystkiego jest rap.

Co myślicie o jego przemianie?

JP

Więcej o: