Quebonafide pojawił się na kanapie w "DDTVN". Opowiedział o swoim nowym wizerunku. Był bardzo speszony i nieśmiały

Quebonafide w sobotnim wydaniu programu "Dzień dobry TVN" opowiadzieł o swojej niespodziewanej przemianie. Już nie przypomina znanego wszystkim rapera.

Kilka dni temu w sieci pojawił się singiel Quebonafide, na który z niecierpliwością czekali jego fani. Przy okazji raper opublikował nowe zdjęcie, którym zaskoczył wszystkich. W ciągu kilku godzin polskie media pisały tylko o nim. Nowy wizerunek zaintrygował nawet osoby, które wcześniej nie śledziły kariery muzyka. Z jego ciała zniknęły tatuaże, włosy ściął na bardzo krótko, a także zaczął nosić okulary. Nasz informator zdradził, że to było zaplanowane zagranie

W sobotę rano Quebo pojawił się na kanapie w studiu "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedział o swojej przemianie. To wystąpienie na pewno zaskoczyło jego fanów.

Zobacz wideo Dziewczyna rapera wystąpiła niedawno w filmie:

Quebonafide w "Dzień dobry TVN"

Raper pojawił się w programie w znanej już wszystkim stylówce. Luźne jeansowe spodnie połączone z niebieskim podkoszulkiem. Wyglądał na bardzo przestraszonego i widać było, że był speszony. A może to tylko gra w celu promocji jego nowej płyty?

Marcin Prokop zaczął rozmowę od jego wyglądu. Nawiązał do tego, że internauci pytają, "dlaczego jest znowu taki brzydki". Odpowiedź rapera była bardzo stonowana.

Myślę, że najważniejsze jest to, co ludzie mają w środku i w sercu - powiedział.
 

Nie da się ukryć, że wszystkie wypowiedzi muzyka były bardzo specyficzne. Raper grał osobę bardzo przestraszoną i nieprzyzwyczajoną do takich wystąpień.

Czemu postanowiłeś to zmienić? - drążył prowadzący.
Każdy dzień jest jakimś nowym początkiem. I każdy koniec jest jakimś początkiem. Tak to widzę - odpowiedział raper.

Marcin Prokop próbował wyciągnąć od niego jakąś sensowną informację.

Mówisz "sprawdzam". Wychodzę do ludzi i pytam, czy takiego też mnie pokochacie. Odartego z tatuaży, drogich ubrań, blichtru, który kojarzy się z hip-hopem. A ty wychodzisz goły, bierzecie mnie czy odrzucicie.

Jednak nie doczekał się odpowiedzi, na której mu zależało.

Dzisiaj dużo osób życzy mi wsparcia, ale ja się czuję dobrze - dodał Quebo.

Co myślicie o jego nowej kreacji?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.