Neymar ma nową dziewczynę. Jego wybranka może pochwalić się wyjątkową urodą. Nie ukrywa też uczuć do piłkarza

Neymar ponownie się zakochał. Jego wybranka ma chorwacko-kubańskie korzenie i niezwykłą urodę.

Neymar z pewnością jest jednym z najprzystojniejszych piłkarzy świata. W ostatnim czasie musiał jednak zrobić sobie przerwę od boiska, bo leczył poważną kontuzję, ale nie przeszkodziło mu to w sprawach sercowych. Okazuje się, że ma nową partnerkę, która jest, krótko mówiąc, naprawdę piękna. Natalia Barulich ma chorwacko-kubańskie korzenie i z zawodu jest modelką. Na Instagramie obserwuje ją ponad 2,6 mln osób. 

Neymar ma nową dziewczynę

Naymar i Natalia spotkali się na jednej z imprez. Od razu przypadli sobie do gustu i widać było, że czują się dobrze w swoim towarzystwie. Przypadkowe spotkanie na imprezie nie było ich pierwszym. Para poznała się już parę lat wcześniej, jednak Natalia związana była z kolumbijskim piosenkarzem Malumą. Niestety, ten związek nie przetrwał, a Natalia ulokowała swoje uczucia gdzie indziej.

Jak donoszą brazylijskie media, Neymar i Natalia Barulich często są razem widywani i najwyraźniej traktują swój związek bardzo poważnie. Dowodem na to są chociażby czułości, które para chętnie sobie okazuje w mediach społecznościowych. Ostatnio w urodziny piłkarza modelka złożyła mu piękne życzenia.

Wszyscy wiedzą, jak ogromny masz talent, ale nie każdy wie, jakie wspaniałe i piękne jest wnętrze twojego serca - napisała.

Najwyraźniej sprawdza się powiedzenie "miłość dodaje skrzydeł". Neymar obecnie zdobywa wiele pochwał związanych ze swoją kondycją sportową. Liga francuska wybrała go nawet piłkarzem miesiąca w związku ze świetnymi występami w spotkaniach Ligue 1. Być może jest to efektem tego, że gwiazdor w końcu się ustatkował. Kto wie, może niedługo staną na ślubnym kobiercu.

Zobacz wideo Najdroższe pierścionki zaręczynowe

BO

Więcej o:
Komentarze (7)
Neymar ma nową dziewczynę. Jego wybranka może pochwalić się wyjątkową urodą
Zaloguj się
 • marberlin

  Oceniono 4 razy 4

  Ona jest bardzo z tylu utalentowana.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 4 razy 2

  "Neymar z pewnością jest jednym z najprzystojniejszych piłkarzy świata"

  ?!??
  przyglupkom z plotka chodzilo zapewne o stan konta zawodnika?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX