Julia Wieniawa też straciła pracę w "Rodzince.pl". "Decyzja zapadła z dnia na dzień" [TYLKO U NAS]

To koniec serialowej Pauliny z "Rodzinki.pl". Fani jeszcze tylko wiosną będą mogli podziwiać swoją idolkę na ekranie telewizyjnej Dwójki.

To koniec serialowej Pauliny (Julia Wieniawa) z "Rodzinki.pl". Fani jeszcze tylko wiosną będą mogli podziwiać swoją idolkę na ekranie telewizyjnej Dwójki. Jak poinformowała w czwartek przed południem Małgorzata Kożuchowska, Telewizja Polska niespodziewanie zdecydowała się na zakończenie produkcji serialu. Jak sprawę skomentowała Wieniawa?

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje, czy Julia Wieniawa wystąpi w kolejnym jej filmie?

Julia Wieniawa o zakończeniu produkcji "Rodzinki.pl"

Gwiazda odpowiedziała nam ze smutkiem, że słyszała o doniesieniach mediów. Przyznała, że jest jej niezmiernie przykro, bo dorastała na planie serialu.

Nie dostałam oficjalnego potwierdzenia od produkcji, ale słyszałam, że z dnia na dzień zapadła decyzja o zakończeniu naszego serialu. To smutna informacja, bo wszyscy się już bardzo zżyliśmy. Dorastałam na planie "Rodzinki.pl", więc zawsze zostanie w moim sercu.

Udało nam się uzyskać również komentarze innych gwiazd serialu. Olga Kalicka dowiedziała się o wszystkim od nas, a Tomasz Karolak otrzymał telefon od produkcji będąc na urlopie. 

O Jezu, co?! Naprawdę? O niczym nie wiedziałam. Od rana nie patrzyłam w telefon, zajmowałam się synkiem. Jakiś czas temu dostałam przecież telefon z zapytaniem o dyspozycyjne dni, by przyjechać na plan - powiedziała aktorka.
 Mogę powiedzieć tylko to, że dowiedziałem się od produkcji, będąc na urlopie. Mieliśmy kończyć na 17. sezonie, więc przerwa w trakcie 16. jest lekkim zaskoczeniem - dodał aktor.

Będziecie tęsknić za serialem? My tak. Przypomnijmy, oprócz Wieniawy i wymienionych wyżej gwiazd w produkcji zagrali: Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Wiktoria Gąsiewska, Agata Kulesza.

CW

Więcej o:
Komentarze (38)
Julia Wieniawa też straciła pracę w "Rodzince.pl". "Decyzja zapadła Z DNIA NA DZIEŃ" [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • niktwazny126

  Oceniono 8 razy 8

  W to miejsce wejdzie nowy serial, o Zenku, niedocenianym artyście, którego mecenatem objął Jacek Kurski. To będzie dobra zmiana...

 • nienoto

  Oceniono 5 razy 5

  Ostatnio przypadkiem zobaczyłem ten serial i się mocno zdziwiłem że to jeszcze leci w TVP, bo zupełnie to nie koresponduje z wizją obecnie promowanej rodziny :) No i proszę... Widocznie ktoś z wierchuszki też na to trafił i trzeba przerwać produkcję w połowie sezonu... Śmieszni ludzie

 • magnacarta

  Oceniono 7 razy 5

  rodzinka.pl nie chodziła do kościoła w każdym odcinku i nie miała w salonie miniatury jezusa ze świebodzina
  to zdjęli - nie spełnia standardów tvpis

 • magellania

  Oceniono 8 razy 4

  chociaz jedna dobra decyzja w TVP

 • sepia1111

  Oceniono 3 razy 3

  kasa jest potrzebna na INNY CEL! Rozumita?

 • normalny777

  Oceniono 2 razy 2

  Nic dziwnego, TVPis przecież biedna jest jak kościelna mysz. Nie stać. Te dwa miliardy to pójdą przecież na kampanię wyborczą.
  WYPAD2020

 • antonio rebenga

  Oceniono 2 razy 2

  Zawsze może jechać do Dubaju. W tydzień zarobi tyle co w rok w "rodzince". No tyle, że musi lubić "brąz", ale czego się nie robi, żeby być "celebrytką".

 • stanislaw.sk

  Oceniono 2 razy 2

  ...a rodzina Radia Maryja nie chciała być sponsorem strategicznym?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX