Julia Wieniawa też straciła pracę w "Rodzince.pl". "Decyzja zapadła z dnia na dzień" [TYLKO U NAS]

To koniec serialowej Pauliny z "Rodzinki.pl". Fani jeszcze tylko wiosną będą mogli podziwiać swoją idolkę na ekranie telewizyjnej Dwójki.

To koniec serialowej Pauliny (Julia Wieniawa) z "Rodzinki.pl". Fani jeszcze tylko wiosną będą mogli podziwiać swoją idolkę na ekranie telewizyjnej Dwójki. Jak poinformowała w czwartek przed południem Małgorzata Kożuchowska, Telewizja Polska niespodziewanie zdecydowała się na zakończenie produkcji serialu. Jak sprawę skomentowała Wieniawa?

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje, czy Julia Wieniawa wystąpi w kolejnym jej filmie?

Julia Wieniawa o zakończeniu produkcji "Rodzinki.pl"

Gwiazda odpowiedziała nam ze smutkiem, że słyszała o doniesieniach mediów. Przyznała, że jest jej niezmiernie przykro, bo dorastała na planie serialu.

Nie dostałam oficjalnego potwierdzenia od produkcji, ale słyszałam, że z dnia na dzień zapadła decyzja o zakończeniu naszego serialu. To smutna informacja, bo wszyscy się już bardzo zżyliśmy. Dorastałam na planie "Rodzinki.pl", więc zawsze zostanie w moim sercu.

Udało nam się uzyskać również komentarze innych gwiazd serialu. Olga Kalicka dowiedziała się o wszystkim od nas, a Tomasz Karolak otrzymał telefon od produkcji będąc na urlopie. 

O Jezu, co?! Naprawdę? O niczym nie wiedziałam. Od rana nie patrzyłam w telefon, zajmowałam się synkiem. Jakiś czas temu dostałam przecież telefon z zapytaniem o dyspozycyjne dni, by przyjechać na plan - powiedziała aktorka.
 Mogę powiedzieć tylko to, że dowiedziałem się od produkcji, będąc na urlopie. Mieliśmy kończyć na 17. sezonie, więc przerwa w trakcie 16. jest lekkim zaskoczeniem - dodał aktor.

Będziecie tęsknić za serialem? My tak. Przypomnijmy, oprócz Wieniawy i wymienionych wyżej gwiazd w produkcji zagrali: Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Wiktoria Gąsiewska, Agata Kulesza.

CW