Jennifer Lopez pokazała wyjątkowy filmik z córką. To ostatnie minuty przed wyjściem na scenę Super Bowl 2020

Jennifer Lopez swoim występem z córką na Super Bowl 2020 skradła serca widzów. Filmik z back stage'u, który wstawiła na swój Instagram, także wzbudza w fanach silne emocje.

Niewątpliwie jedną z największych atrakcji tegorocznego Super Bowl był fantastyczny wspólny występ Jennifer Lopez i Shakiry, a z występu J-Lo najbardziej dumny był jej narzeczony, Alex Rodriguez. Jednak tym, co szczególnie urzekło publiczność, było pojawienie się na scenie gościa specjalnego - jedenastoletniej córki J-Lo, Emmy. Kiedy bowiem Jennifer Lopez zaśpiewała z córką, widownia oszalała.

Jennifer Lopez udostępniła wyjątkowy filmik z córką

Jennifer Lopez wstawiła na swój Instagram krótkie wideo, na którym zobaczyć możemy wspólne chwile piosenkarki i jej córki na chwilę przed wejściem na scenę. Filmik, ukazujący ostatnie przygotowania i towarzyszące im silne emocje, J-Lo opatrzyła następującym opisem:

To nagranie przedstawia ostatnie minuty przed naszym wejściem na scenę. Chcę, żeby moje dziewczyny, moje małe dziewczynki, zarówno te, które były ze mną na scenie, jak i wszystkie dziewczynki na świecie, miały odwagę mówić własnym głosem i być dumne z tego, kim są. To my sprawiamy, że ten kraj jest naprawdę wspaniały - napisała Jennifer Lopez

Swój post Jennifer Lopez podpisała hasztagiem #BornInTheUSA ("urodzona w USA"). Przypomnijmy, że J-Lo jest z pochodzenia Latynoską, urodziła się bowiem w stanie Nowy Jork jako córka Portorykańczyków. Jej występ i post na Instagramie można więc traktować nie tylko jako zachętę dla kobiet, by mówiły własnym głosem i miały odwagę wyrażać swoją opinię, ale również jako manifest polityczny.

Obserwatorzy bardzo pozytywnie zareagowali na post Jennifer Lopez, a w komentarzach  komplementowali ją i jej córkę:

Jesteś nie z tego świata! Jesteś cudowna!
O mój Boże, nieskończona miłość matki i córki!
Moją ulubioną częścią występu było właśnie to, kiedy zaśpiewała ta mała dziewczynka

Super Bowl 2020 - występ za darmo

Warto dodać, że zarówno Jennifer Lopez jak i Shakira za swój występ nie otrzymały wynagrodzenia, co wbrew pozorom nie jest niczym niezwykłym w przypadku śpiewających na Super Bowl artystów. Tego rodzaju występy przed milionami widzów przekładają się za to na wzrost popularności, ilość osłuchań na Spofify oraz sprzedaż płyt - show w czasie Super Bowl jest tutaj traktowany jako wystarczająca gratyfikacja i uznanie dla dotychczasowej kariery. Ostatecznie nie każdy otrzyma taką możliwość.

Chociaż Shakira i Jennifer Lopez za Super Bowl nie otrzymają swojej standardowej, koncertowej stawki, tak towarzyszący im artyści i muzycy zostaną opłaceni.

JP

Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo
Więcej o: