Doda cały czas cierpi przez piski w uszach. Udało jej się jednak znaleźć ich przyczynę. "Ta decyzja była błędem"

Doda znów zabrała głos w sprawie swoich problemów z aparatem słuchu. Artystka w końcu poznała przyczynę pisków w uszach.

Doda zmaga się z problemami zdrowotnymi. Kilka tygodni temu w jej uszach pojawił się niemiłosierny pisk, z którym nie mogła sobie poradzić. Artystka odwołała nawet jeden z urodzinowych koncertów w Warszawie, zaplanowany na 31 stycznia. Teraz wie już jednak, co jest powodem nieprzyjemnych dolegliwości. Podzieliła się tą informacją z fanami na Instagramie. 

Doda poznała przyczynę pisków w uszach

Rabczewska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i to właśnie tam utrzymuje stały kontakt z fanami. W środę zdradziła im przyczynę pisków w uszach. Okazuje się, że to wina aparatu ortodontycznego, na który piosenkarka zdecydowała się, bo... miała taki kaprys. 

Gdybym miała jeszcze raz zakładać aparat, to nigdy w życiu bym go nie założyła. Aparaty ortodontyczne są dla ludzi, którzy na serio mają problemy, a nie kaprys. Ja miałam totalnie zdrowy zgryz, nie miałam problemów ze stawami żuchwowo-skroniowymi. Wszystko to pojawiło się wraz z moją decyzją, która jednak była błędem - przyznała.

Gwiazda postanowiła przestrzec obserwatorów przed pochopnymi decyzjami i poradziła, w jakiej sytuacji zmieniać lekarza.

Chciałabym, żeby więcej ortodontów mówiło o plusach i minusach zakładania aparatów dla urody jedynie. Ale cóż... po miesiącu latania po wszystkich lekarzach, osteopatach i fizjoterapeutach, powiem Wam jedno: ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy. Jeżeli mówicie, że boli Was szczęka, a Wasz ortodonta radzi: pijcie melisę, bo to Wasza wina, to zmieńcie ortodontę - poradziła.

Mamy nadzieję, że teraz specjaliści pomogą jej rozwiązać problem, artystka szybko wyzdrowieje i wróci na scenę! Doda, zdrówka!

CW

Doda opowiedziała o pisakach. Widać, że bardzo cierpiała. 

Więcej o:
Komentarze (13)
Doda cały czas cierpi przez piski w uszach. Udało jej się jednak znaleźć ich przyczynę. "Ta decyzja była błędem"
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 3 razy 3

  Dokładnie. Ma nauczkę na przyszłość, aby dwa razy się zastanowić za nim zacznie coś nosić tylko dla urody. Przecież to na zdrową logikę wiadomo, że aparat ortodontyczny nie jest ozdobą. Kto normalny chciałby męczyć się z aparatem na zębach dla "Wyglądu". To tak jakby wsadzić sobie zdrową nogę w gips, bo taka byłaby moda i jakaś celebrytka, by stwierdziła, iż udawana noga w gipsie coolersko wygląda. A niby ta cała Doda ma ponad przeciętny iloraz inteligencji.

 • konigin

  Oceniono 5 razy 3

  Aparat otodontyczny dla urody?! A orzeszek pistacjowy zamiast mozgu...

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 1 raz 1

  Ustaliłam, że piski były powodowane brzęczeniem kolczyków. Zupełnie o nich zapomniałam, myślałam, że są integralną częścią mojej głowy. Dlaczego MENSA nic mi nie powiedziała?!

 • Oceniono 3 razy 1

  "Miała taki kaprys". A nie lepiej było iść do okulisty aby coś z twoim zezem zadecydował?!.

 • voyteko

  Oceniono 1 raz 1

  CZY to przycisnela ja bida az piszczy?

 • raknawspak

  Oceniono 1 raz 1

  stare drewno skrzypi

 • somtam

  0

  Slyszalam , ze Czasem bieda piszczy, ale zeby pusta głowa piszczala?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX