Córka Ewy Sałackiej skończyła właśnie 25 lat. Choć unika show-biznesu, to jest aktywna w mediach społecznościowych. Zobaczcie jak dziś wygląda

Matylda Kirstein jest córką zmarłej aktorki Ewy Sałackiej. 25-latka nie poszła w ślady mamy i nie należy do świata show-biznesu. Jednak jest aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak dzisiaj wygląda.

Ewa Sałacka była jedną z największych ikon polskiego show-biznesu. Zagrała w największych kinowych hitach takich jak "07 zgłoś się", "Oh, Karol" czy "Tygrys Europy". Poza pracą była w pełni spełniającą się mamą. Razem ze swoim mężem Witoldem Kirsteinem wspólnie wychowywali córkę Matyldę.

Jak wygląda córka Ewy Sałackiej?

Mąż Ewy był dentystą i poważanym chirurgiem szczękowym. Choć rzadko udzielał się w mediach, to aktorka często chwaliła się ich córką. Całą rodzinną sielankę przerwała ogromna tragedia. W 2006 roku w wyniku wstrząsu anafilaktycznego wywołanego przez ugryzienie osy, aktorka zmarła. Dostała tak dużej reakcji alergicznej, że nie udało się jej uratować. Miała tylko 49 lat. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. 

Niewyjaśnione śmierci gwiazd. 

Zobacz wideo

Matylda Kirsten o relacji z mamą opowiedziała dopiero sześć lat po jej śmierci. Udzieliła wtedy wywiadu dla magazynu "Rewia".

Jestem pogodzona z tym, co się stało. W dużej mierze dzięki tacie i babci - mówiła.

Dziś córka aktorki ma już 25 lat i jak się okazuje, aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Możemy na nich zobaczyć, że naprawdę wyrosła, a wyjątkową urodę odziedziczyła po mamie.

 

Więcej zdjęć jak zawsze możecie zobaczyć w naszej galerii.

Matylda ukończyła Akademie Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie przebywa i studiuje we Włoszech na Uniwersytecie w Sienie. Z show-biznesem nie ma nic wspólnego. Co jakiś czas pojawia się z babcią w telewizji, aby wspomnieć tragicznie zmarłą mamę. 

BO