Aneta Piotrowska tańczyła z Mroczkiem i Cypryańskim w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz oceniła ich szanse w "Dance, Dance, Dance" [TYLKO U NAS]

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zatańczą w duecie w "Dance, Dance, Dance". Jak ich szanse na zwycięstwo oceniła ich partnerka z "Tańca z Gwiazdami", Aneta Piotrowska?

Druga edycja "Dance, Dance, Dance" rusza już w marcu. W środę rano poznaliśmy wszystkie duety, które powalczą o zwycięstwo. Wśród nich znaleźli się Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Panowie już kiedyś występowali w tanecznym show i mieli tę samą partnerkę. Skontaktowaliśmy się z nią. Aneta Piotrowska oceniła szanse na zwycięstwo dawnych znajomych. 

Aneta Piotrowska komentuje udział Mroczka i Cypryańskiego w "DDD"

Zarówno Rafał, jak i Przemek mają doświadczenie taneczne. Pierwszy z nich wyjątkowe, bo w 2006 roku sięgnął nawet po Kryształową Kulę w trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami". Podobnie jak jemu, jego koledze sezon później na parkiecie towarzyszyła Aneta Piotrowska. Jak ocenia szanse panów? Bardzo wysoko!

Obydwaj utalentowani. Takie stworzenia sceniczne, które umieją zaczarować publiczność. Dynamiczni i energetyczni, ale z nutą romantyzmu. Mogą wygrać ten program. Będę im kibicować! -  zdradziła w rozmowie z Plotkiem.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na pierwszy odcinek i ocenić efekty przygotowań aktorów. Trzymamy za nich mocno kciuki, tymczasem warto dodać, co dzieje się z tancerką, która przez ostatnie lata unikała salonów i blasków fleszy. 

Aneta Piotrowska - co u niej?

Była gwiazda programu TVN skupia się obecnie na rozwoju własnej firmy. Jest bowiem właścicielką studia MINDsetBODY w Gdańsku, oferującego innowacyjny program modelowania sylwetki z wykorzystaniem ciepła i światła. Ponadto jest aktywna użytkowniczką Instagrama. Na swoim profilu publikuje wiele ciekawych treści i to tam ma stały kontakt z fanami. 

CW

Ewa Chodakowska oceniała uczestników pierwszej edycji "Dance, Dance, Dance". Reagowała bardzo emocjonalnie.

Zobacz wideo
Więcej o: