Barack Obama świętuje urodziny żony Michelle i pokazał romantyczne zdjęcia. "W każdej scenie jesteś moją gwiazdą". Uwagę zwraca reakcja pierwszej damy

Michelle Obama obchodziła 56. urodziny. Z tej okazji jej mąż Barack Obama opublikował na Instagramie ich romantyczne zdjęcia. Uwagę zwracał też opis.

Barack i Michelle Obama przez osiem dla prezydentury cieszyli się niesłabnącą popularnością i byli ulubieńcami Ameryki. W końcu jednak prezydent musiał ustąpić miejsca Donaldowi Trumpowi, ale pozostaje powszechnie rozpoznawalny i lubiany. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 26 milionów ludzi, a ostatnie zdjęcie, które opublikował, polubiło ponad sześć i pół miliona ludzi. Nie dziwimy się, bo post dotyczy urodzin jego żony, Michelle.

Barack Obama świętuje urodziny żony

Były prezydent USA postanowił uczcić urodziny żony Michelle wpisem na Instagramie. Opublikował romantyczny kolaż stworzony z czterech zdjęć z Michelle i napisał:

W każdej scenie jesteś moją gwiazdą, Michelle Obama! Wszystkiego najlepszego, kochanie.
 

Michelle Obama skomentowała fotografię, dodając w komentarzu wirtualnego całusa. Potem sama zdecydowała się dodać urodzinowy post na Instagramie, przy okazji pochwaliła się zdjęciem z przyjaciółkami, które zna jeszcze z czasów college'u! 

Dziękuję wam wszystkim za cudowne urodzinowe życzenia. Z dziewczynami z college'u te urodziny przyniosły mi nową perspektywę - nowy oddech - w mojej podróży. Nie mogę się doczekać, aby poświęcić trochę czasu moim przyjaciołom i sobie samej oraz oczywiście mojemu mężowi. Mam nadzieję, że ten rok będzie najlepszym do tej pory, nie mogę się doczekać, żeby informować was o tym przez cały czas - napisała Michelle.
 

 KM

Emilia Clarke skończyła 33 lata. Pokazała jak świętowała urodziny:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.