Matka Celine Dion nie żyje. Gwiazda pokazała niezwykłe rodzinne zdjęcie. "Będę dla ciebie śpiewać całym sercem"

Celine Dion pożegnała swoją matkę. Gwiazda pokazała rodzinne zdjęcie na Instagramie i zadedykowała mamie występ.

Ostatnie lata były dla Celine Dion wyjątkowo ciężkie. W 2016 roku zmarł ukochany mąż gwiazdy, Rene Angelil, który walczył z nowotworem. Zaledwie dwa dni po jego śmierci zmarł brat Celine, Daniel. Teraz artystka pożegnała matkę.

Nie żyje matka Celine Dion

W czwartek, 16 stycznia, zmarła matka Celine, Thérèse Tanguay Dion, nazywana "Maman Dion". Gwiazda poinformowała o tym na Instagramie. Artystka opublikowała niezwykłe zdjęcie swojej rodziny, na którym widać zarówno jej rodziców, jak i trzynaścioro rodzeństwa. Celine pożegnała matkę wzruszającymi słowami:

Maman, kochamy cię bardzo. Dedykujemy ci dzisiejszy występ i będę dla ciebie śpiewać całym sercem.
 

Thérèse Tanguay Dion już od dawna chorowała, zmagała się także z lukami w pamięci, pogarszającym się wzrokiem i słuchem. Zmarła w wieku 92 lat dokładnie w dniu czwartej rocznicy śmierci swojego syna, Daniela.

Kim była matka Celine Dion?

Thérèse Tanguay Dion od początku widziała ogromny talent swojej córki i wspierała ją w karierze. Nawet stworzyła dla niej utwór - "Ce n'était qu'un rêve", gdy Celine miała 12 lat. Założyła także fundację "Maman Dion", która pomagała dzieciom z najbiedniejszych rodzin.

Maman Dion była niezwykłą kobietą, tak hojną, tak kochającą, która całe swoje życie poświęciła dobru rodziny. Moje kondolencje dla rodziny Dionów - napisał Francois Legault, premier prowincji Quebec, na Twitterze.

 KM

Niewyjaśnione śmierci gwiazd:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.