Grzegorz Zawierucha został ojcem! Na Instagramie pochwalił się pierwszym zdjęciem swojego synka

Grzegorz Zawierucha, brat Rafała Zawieruchy, powitał na świecie swojego kolejnego potomka. Zobaczcie pierwsze zdjęcie pociechy zwycięzcy "MasterChefa" - jest naprawdę urocze!

Grzegorz Zawierucha, zwycięzca "MasterChefa" i brat aktora Rafała Zawieruchy, ma kolejny powód do radości. Tym razem nie jest to sukces zawodowy. Nowy rok przyniósł mu nowego członka rodziny!

Grzegorz Zawierucha znowu został ojcem

Niedawno na świat przyszło kolejne dziecko Grzegorza Zawieruchy. Dumni rodzice nadali swojemu synkowi imię Marcel, a o radosnej nowinie szczęśliwy tata poinformował swoich fanów następującymi słowami:

Ten rok jest dla mnie i mojej rodziny wyjątkowy. Nasze szczęście na imię ma Marcel, a mojej radości nie opiszę słowami... Kocham Cię synku. Witaj wśród nas - napisał dumny tata.

Mały Marcel nie jest pierwszym potomkiem Grzegorza Zawieruchy. Zwycięzca "MasterChefa" poznał już uroki rodzicielstwa osiem lat temu, kiedy to na świat zawitał jego pierwszy syn. 

Warto dodać, że brat Rafała Zawieruchy pochodzi z rodziny, w której dzieci zawsze zajmowały ważne miejsce. Jak mogliśmy się dowiedzieć z wielu wywiadów przeprowadzonych z gwiazdą "Dawno temu... w Hollywood", rodzice braci Zawieruchów prowadzą bowiem rodzinny dom dziecka. Rafał i Grzegorz mają więc bardzo liczne rodzeństwo.

Grzegorzowi Zawierusze serdecznie gratulujemy i możemy się tylko zastanawiać, kiedy Rafał Zawierucha pozazdrości swojemu bratu i pójdzie w jego ślady!

JP

Zobaczcie dzieci innych gwiazd na Instagramie!

Więcej o:
Komentarze (5)
Grzegorz Zawierucha został ojcem! Na Instagramie pochwalił się pierwszym zdjęciem swojego synka
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Zawierucha pokaż nos swojego syna!

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  slodkie jak miod z dupy

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Synek odziedziczył nos po tatusiu?

 • Gość: hallo

  Oceniono 2 razy 0

  ZAWIERUCHY OKROPNIE PRYMITYWNI ZAPATRZENI W SIEBIE GOGUSIE

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Kolesiostwo TVN

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX