Dorota Szelągowska radzi, jak udekorować okna na święta. Wystarczy tylko jedna rzecz i wyobraźnia. "Talent każdy ma"

Nie macie pomysłu na udekorowanie mieszkania na święta? Dorota Szelągowska przybywa z pomocą. Gwiazda zdradziła patent swojej pracownicy.

Dorota Szelągowska uwielbia dzielić się z fanami nowymi patentami na meblowanie, czasem sprzątanie, a przede wszystkim dekorowanie mieszkań. Ostatnio pokazała, jak wprowadzić do domu świąteczną atmosferę. To bardzo proste! 

Dorota Szelągowska radzi, jak udekorować okna

Gwiazda TVN-u jest już prawie gotowa na święta. Jej mieszkanie z pewnością pięknie lśni, a świątecznych akcentów nie brakuje. Stwierdziła więc, że czas pomóc tym, którzy jeszcze nie mają pomysłu na udekorowanie mieszkania. Opublikowała na Instagramie post z efektami pracy swojej pracownicy, Elizy. Gwiazda odniosła się do malowania sprayem na szybach. Poradziła, by robić to zwykłym markerem kredowym.

 
Dziś mam dla Was jednoskładnikowy DIY - czyli jak zrobić dekorację okna samemu. Przygotowała ją Eliza z mojego Biura Projektowego. Do jej wykonania potrzebujecie jedynie markera kredowego (żeby zmyć po świętach:) i wyobraźni! Talent każdy ma.

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na post dekoratorki. 

Mega! Kupuję jutro marker i lecimy z dzieciaczkami do krainy śniegu i fantazji!
Cudne! Kradnę pomysł. 
Fajny pomysł. Też mam takie duże okno. Wesoły Świąt!

Wypróbujecie tego patentu? Efekt śliczny, ale kto później umyje okna? 

CW

Dorota Szelągowska urządziła mieszkanie. Oprowadziła po nim ekipę "Dzień Dobry TVN".

Zobacz wideo
Więcej o: