Jessica Biel i Justin Timberlake rozstaną się? Już wiadomo, jaką decyzję podjęła aktorka. Zdziwicie się

Jessica Biel nie wierzy w zdradę swojego męża. Źródła amerykańskich tygodników zapewniają, że przy nim zostanie.

Kilka dni temu media obiegły zdjęcia Justina Timberlake'a, na których w dwuznaczny sposób spędzał czas z koleżanką z planu. Od razu zaczęły się spekulacje dotyczące zdrady, której miałby się dopuścić piosenkarz. Sprawa okazała się na tyle poważna, że skomentował ją sam zainteresowany. Zamieścił oświadczenie, w którym przeprasza swoją rodzinę za zaistniałą sytuację i winę zrzuca na alkohol, którego spożył zbyt dużo. 

Przypomnijmy: Justin Timberlake przeprasza żonę za dwuznaczne czułości z koleżanką z planu. "Wypiłem za dużo tamtej nocy. Żałuję swojego zachowania"

Jessica Biel wybaczyła Justinowi

Mimo że Jessica Biel nie skomentowała całego zamieszania osobiście, to osoby z jej otoczenia nie były już tak małomówne. Jak informuje źródło magazynu "People", żona piosenkarza nie uważa, żeby ją zdradził.

Ona będzie przy nim. Tym razem wypił za dużo, ale Jessica uważa, że jej nie zdradził- czytamy na łamach People.

Inny informator dodaje, że przeprosiny Justina były jak najbardziej na miejscu, jednak relacje z żoną musi naprawić już sam na sam.

Dobrze, że przeprosił publicznie, ale oczywiście prawdziwa praca, którą wykonuje, odbywa się na osobności i mam nadzieję, że była to po prostu zła pijacka noc - dodaje.

Myślicie, że Jessica Biel wypowie się oficjalnie, czy pozostawi sprawę tylko pomiędzy nią a Justinem?

"Chcę z żoną spróbować zdrady kontrolowanej". Seksuolożka: To może się skończyć tragicznie dla związku". ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG