Agnieszka Kotońska pochwaliła się swoją sylwestrową kreacją. Celebrytka zaszalała i znów zmieniła fryzurę. "Jak nastolatka"

Agnieszka Kotońska słynie z tego, że ma kolorowy i niepowtarzalny styl. Ostatnio zdradziła, że jej kreacja na Sylwestra jest już gotowa.

Agnieszka Kotońska bez dwóch zdań jest jedną z najbarwniejszych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Do niedawna jej znakami rozpoznawczymi były krzykliwy makijaż, doczepiane rzęsy i cała masa błyskotek. Jakiś czas temu celebrytka zmieniła swój styl na bardziej naturalny, ale to nie oznacza, że nie eksperymentuje już z kolorami.

Agnieszka Kotońska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" szybko zrozumiała, że media społecznościowe są dziś najlepszą drogą do podtrzymania popularności. Barwna celebrytka od kilku lat jest więc bardzo aktywna na Instagramie, gdzie relacjonuje swoją codzienność, a przy okazji pokazuje kolejne metamorfozy. Jej profil na Instagramie śledzi obecnie ponad 220 tysięcy osób.

Agnieszka Kotońska jest gotowa na Sylwestra

Ostatnio Kotońska zdradziła swoim obserwatorom, że ma już gotowy sylwestrowy look. Jak można się domyślać, stylizacja jest bardzo kolorowa.

 

Uwagę zwraca nowa fryzura celebrytki - dwa warkocze z fioletowymi doczepami. Fanom przypadła do gustu taka zmiana.

Metamorfoza roku. Super, Pani Agnieszko.
Jakbyś znów miała 20 lat!
Sztosik! Wygląda pani jak nastolatka - piszą w komentarzach.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Nowa fryzura i sylwestrowy makijaż zdecydowanie służą Agnieszce Kotońskiej. Tak, celebrytka jest "kolorowym ptakiem", ale jej szczególnie pasuje ten styl. Nie możemy sobie wyobrazić jej w koczku, zwykłych dżinsach i swetrze, a Wy?

Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Zobacz wideo
Więcej o: