Dawno niewidziana Selma Blair z synem i ukochanym na targu. Powoli odrastają jej włosy po chemii. Wygląda coraz lepiej

Selma Blair od kilku lat choruje na stwardnienie rozsiane. Paparazzi przyłapali ją na zakupach na targowisku. Towarzyszył jej ukochany David Lyons i syn.

Selma Blair zmaga się ze stwardnieniem rozsianym, o czym często opowiada, chociażby w swoich mediach społecznościowych. Pokazała swoje zdjęcia po chemioterapii, a także zwierzała się fanom ze swoich rozterek. Ostatnimi czasy usunęła się nieco w cień, jednak paparazzi przyłapali ją podczas niedzielnych zakupów. 

Selma Blair na zakupach z synem i ukochanym

Niedzielne popołudnie Selma Blair spędziła w towarzystwie syna i swojego partnera Davida Lyons'a. Dawno niewidziana aktorka wraz z najbliższymi wybrała się na targ w Los Angeles, gdzie po raz pierwszy można było zobaczyć ją w odrastających włosach.

Na pierwszy rzut oka widać, że gwiazda czuje się coraz lepiej, co więcej, chętnie fotografowała się z fanami, co miejmy nadzieję wróży powrót do zdrowia, czego oczywiście jej życzymy!

Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrotowi jej choroby. "Wysyłają je za granicę". ZOBACZ WIDEO:

Więcej o:
Komentarze (6)
Dawno niewidziana Selma Blair z synem i ukochanym na targu. Powoli odrastają jej włosy po chemii. Wygląda coraz lepiej
Zaloguj się
 • doomsday

  Oceniono 4 razy 4

  To nowsza metoda leczenia SM. Podobno daje niezwykłe rezultaty, stosowana także w Polsce.
  Chemioterapia niszczy układ odpornościowy odpowiedzialny za SM (Sclerosi Multipla). Zdarzają się pacjenci zupełnie wyleczeni po tej terapii.

 • Gość: Anna

  Oceniono 1 raz 1

  Tego nie da sie wyleczyc!!! Mozna jedynie spowolnić przebieg choroby. W Polsce tez u niektórych pacjentow stosuje sie chemię np. Mitoksantron.

 • Gość: Irenka

  0

  Od kiedy to stwardnienie leczy się chemioterapią? No i faktycznie, rzęsy i brwi takie gęste... co za bujdy.

 • Gość: Gogo

  0

  Po chemii, i takie gęste brwi?

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Zdrowia.

 • Gość: Ciocia

  Oceniono 3 razy -3

  Chemioterapia w stwardnieniu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX