Eurowizja Junior 2019: Wielki Finał już dziś. Która zaśpiewa Viki Gabor i jak można zgłosować na naszą reprezentantkę? Sprawdzamy ostatnie notowania

Eurowizja Junior 2019. To już dziś, 24 listopada, odbędzie się finał wydarzenia. Kto wygra? Tego dowiemy się wieczorem. Okazuje się jednak, że już teraz internauci mają swojego faworyta.

Eurowizja Junior 2019 w tym roku odbędzie się się w Gliwicach. 24 listopada o godzinie 16.00 na scenie pojawią się reprezentacje 19 krajów. Transmisję z wydarzenia będziemy mogli obejrzeć na antenie TVP1 oraz TVP Polonia. Dla tych, którzy nie nie mają telewizora mamy dobrą wiadomość - widowisko można zobaczyć także online na vod.tvp.pl.

Eurowizja Junior 2019. Kiedy zaśpiewa Viki Gabor?

Na występ Viki Gabor przyjdzie nam trochę poczekać. Reprezentantka Polski pojawi się na scenie ze swoim utworem "Superhero" dopiero jako jedenasta. Przed 12-latką zaśpiewają bowiem młode talenty z Australii, Francji, Rosji, Północnej Macedonii, Hiszpanii, Gruzji, Białorusi, Malty, Walii oraz Kazachstanu. 

Eurowizja Junior 2019. Kto wygra?

Mimo że nic jeszcze nie jest przesądzone, zagraniczne media mają już swoich faworytów. Na wielu stronach internetowych pojawiają się ankiety, w których można obstawić, kto zwycięży. I tak obecnie, na stronie Eurovisionworld, na pierwszym miejscu, pojawiają się reprezentantka Hiszpanii Melani García, która wykona piosenkę "Marte" oraz Tatuana Meżencewa i Denberel Oorżak z Rosji z utworem "A Time for Us". Tuż za nimi plasuje się Viki Gabor. Najmniejsze szanse daje się Malcie, Walii, Włochom, Białorusi oraz Gruzji. 

Eurowizja Junior 2019. Jak głosować na Viki Gabor?

Przypomnijmy, że do godziny 15.00 trwa internetowe głosowanie, w którym możemy oddawać głosy na Viki Gabor i jej utwór "Superhero". Jak zagłosować? Wystarczy wejść na stronę vote.junioreurovision.tv. By przejść do głosowania, musisz zobaczyć skrót występów wszystkich wykonawców tej edycji. Następnie w prawym górnym rogu wybierz język strony. Zaznacz od 3 do 5 piosenek. Kliknij POTWIERDŹ SWOJE GŁOSY i wpisz wynik prostego działania matematycznego. 

Każdy może zagłosować tylko raz. Po godzinie 15.00 głosowanie zostanie zawieszone. Później będziemy mogli glosować jeszcze przez 15 minut podczas emisji show (w wyznaczonym przez prowadzących czasie). Wiele też zależy od decyzji jury. W jaki sposób uczestnikom będą przyznawane punkty, przeczytacie TUTAJ.

Eurowizja Junior 2019. Posłuchaj wszystkich piosenek i zdecyduj, kto powinien wygrać

AG 

Junor Eurovision 2019 - Official Promo:

Zobacz wideo
Więcej o: