Eurowizja Junior 2019. Jak poradziła sobie Viki Gabor na próbie generalnej? Nie obyło się bez wpadek

Zakończyły się próby przed niedzielnym konkursem głównym Eurowizji Junior 2019. Na scenie zaprezentowali się wszysy uczestnicy. Jak poradziły sobie młode gwiazdy?

Eurowizja Junior 2019 rozpocznie się o godz. 16 w niedziele 24 listopada. Transmisję z wydarzeń z gliwickiej Areny będzie można obserwować na antenie TVP 1 i TVP Polonia, online do obejrzenia na vod.tvp.pl

Próby do Eurowizji Junior 2019

Podczas próby nie obyło się bez wpadek i pomyłek. Swój utwór trzykrotnie musiała wykonywać Macedonka, ze względu na problemy z odsłuchem. Prowadzący czasem się mylili, ale mamy nadzieję, że w czasie finału uda się im opanować nerwy.

Najlepiej wypada Ida Nowakowska, ale Roksana Węgiel także świetnie sobie radzi. Pojawiły się głosy, że Olka Sikorę często trudno jest zrozumieć, ale mamy nadzieję, że w telewizji wszystko będzie dobrze - relacjonował Dziennik Eurowizyjny.

Konkurs otworzy Parada Flag i uczestników. Na scenie będzie niezwykle kolorowo. Ekipa Agustina Egurroli zatańczy z ledowymi lampkami w dłoniach, które podczas występu będą wyświetlać kolory flagi danego państwa. 

Viki Gabor podczas konkursu wystąpi jako jedenasta. Jak podaje Dziennik Eurowizyjny, podczas jej występu będzie trzech tancerzy oraz dwóch tłumaczy migowych, którzy będą tłumaczyć piosenkę dla niesłyszących. Wizytówka Wiktorii została nagrana na stadionie w Chorzowie. 

Jak wyglądała próba? Sprawdźcie to w naszej galerii. 

Kto waszym zdaniem zasługuje na zwycięstwo? My oczywiście trzymamy kciuki za Viki Gabor!

DK

Zobacz spot promocyjny Eurowizji Junior w Polsce

Zobacz wideo
Więcej o: