Eurowizja Junior 2019. Jak poradziła sobie Viki Gabor na próbie generalnej? Nie obyło się bez wpadek

Zakończyły się próby przed niedzielnym konkursem głównym Eurowizji Junior 2019. Na scenie zaprezentowali się wszysy uczestnicy. Jak poradziły sobie młode gwiazdy?

Eurowizja Junior 2019 rozpocznie się o godz. 16 w niedziele 24 listopada. Transmisję z wydarzeń z gliwickiej Areny będzie można obserwować na antenie TVP 1 i TVP Polonia, online do obejrzenia na vod.tvp.pl

Próby do Eurowizji Junior 2019

Podczas próby nie obyło się bez wpadek i pomyłek. Swój utwór trzykrotnie musiała wykonywać Macedonka, ze względu na problemy z odsłuchem. Prowadzący czasem się mylili, ale mamy nadzieję, że w czasie finału uda się im opanować nerwy.

Najlepiej wypada Ida Nowakowska, ale Roksana Węgiel także świetnie sobie radzi. Pojawiły się głosy, że Olka Sikorę często trudno jest zrozumieć, ale mamy nadzieję, że w telewizji wszystko będzie dobrze - relacjonował Dziennik Eurowizyjny.

Konkurs otworzy Parada Flag i uczestników. Na scenie będzie niezwykle kolorowo. Ekipa Agustina Egurroli zatańczy z ledowymi lampkami w dłoniach, które podczas występu będą wyświetlać kolory flagi danego państwa. 

Viki Gabor podczas konkursu wystąpi jako jedenasta. Jak podaje Dziennik Eurowizyjny, podczas jej występu będzie trzech tancerzy oraz dwóch tłumaczy migowych, którzy będą tłumaczyć piosenkę dla niesłyszących. Wizytówka Wiktorii została nagrana na stadionie w Chorzowie. 

Jak wyglądała próba? Sprawdźcie to w naszej galerii. 

Kto waszym zdaniem zasługuje na zwycięstwo? My oczywiście trzymamy kciuki za Viki Gabor!

DK

Zobacz spot promocyjny Eurowizji Junior w Polsce

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (43)
Eurowizja Junior 2019. Jak poradziła sobie Viki Gabor na próbie generalnej? Nie obyło się bez wpadek
Zaloguj się
 • Gość: Olli

  Oceniono 8 razy 8

  Przeważnie ma się po trzy próby, nic w tym dziwnego

 • Gość: Maga

  Oceniono 5 razy 5

  Przed chwila wróciłam z Eurowizji Junior - próby generalnej. Nie było wpadek, ani problemów, nikt nie śpiewał trzy razy swojej piosenki. Koncert wypadł super, a młodzi artyści są naprawdę niesamowici. Trzymam kciuki za jutrzejszy koncert z transmisja w Tv. Życzę wszystkim powodzenia :)

 • Gość: Surdo

  Oceniono 5 razy 5

  Poprawcie to , ma być :
  dwóch tłumaczy języka migowego(ważne określenie czy to będzie PJM czy SJM) , tłumaczących tekst piosenki osobom Głuchym.

 • Gość: anna

  Oceniono 6 razy 4

  Gaborowa jest moim faworytem . i jestes swiniami obrazajac kogos za inny odcien skory. Cala rodzina w Polsce . ona jest obywatelka Polski. jest POLKA

 • Gość: Kaziu

  Oceniono 4 razy 4

  Poziom artykułu poniżej żenady, problemy były podczas próby technicznej która temu służy, w głównych występach o 16 nie było żadnej

 • Gość: Elka

  Oceniono 10 razy 4

  Wiktorio jesteś świetna,trzymam kciuki za Ciebie.

 • Gość: Xyz

  Oceniono 3 razy 3

  Nie głuchoniemych tylko głuchych

 • Gość: matrix

  Oceniono 2 razy 2

  Byłam na próbie, wpadka to jakieś wymysły.Coś poszło nie tak Hiszpanii.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Wiki górą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX